Соціально-психологічний факультет

Про факультет Деканат Кафедри факультету Студентське братство Наукова діяльність Проекти факультету Новини

проект "людина року"

На нашому факультеті стало гарною традицією вшановувати найкращих викладачів та студентів. З цією метою щорічно проводиться конкурс «Людина року».

Даний проект був започаткований в 2005 році під керівництвом декана факультету О.Л. Музикою та за сприяння заслуженого діяча мистецтв України, професора В.Ф. Шинкарука. Основним девізом цього конкурсу є те, що кожен студент чи викладач може стати «Людиною року».

Викладачі та студенти вітають перших серед рівних у науковій, навчальній, творчій діяльності. Визначення переможців у кожній номінації здійснюють студенти разом із членами журі, до складу якого входять керівництво факультету та члени студентського братства.

Традиційними є такі номінації: «Студент року», «Науковець року», «Активна громадська діяльність», «Відкриття року», «Проект року», «Журналіст року», «Спортсмен року», «Виконавець року», «Меценат року».

Нагородження проводять переможці попередніх років, керівництво університету, відомі науковці, діячі культури та мистецтв. Почесними гостями церемонії у різні роки були народний артист України, почесний громадянин міста Житомира, лауреат премій імені Миколи Островського та Івана Огієнка, художній керівник ансамблю «Сонечко», професор Михайло Гузун; заслужений художник України, лауреат Міжнародної премії імені Миколи Реріха та державної премії імені Івана Огієнка Юрій Камишний; заслужений діяч мистецтв України, лауреат державної премії імені Івана Огієнка професор Володимир Шинкарук; професор, завідувач кафедри психології Полтавського державного педагогічного університету імені В.Г.Короленка Володимир Моргун; Народний депутат України Павло Жебрівський; віце-прем’єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко; Житомирський міський голова Сергій Сухомлин; заступник голови Житомирської обласної ради Руслан Годований та начальник Житомирської митниці Державної фіскальної служби України Сергій Гринчук.

«Людина року» 2016

Кожне свято на СПФ має у собі щось чаруюче. До кожної урочистої зустрічі ми підходимо з натхненням та фантазією. І цей раз не був виключенням.

19 квітня 2016 року на СПФ святкували «Оскар» факультету - «Людина року». Дивлячись на назву не варто думати, що обиралася якась одна конкретна особа. У десяти номінаціях були названі численні імена номінантів як викладачів, так і студентів.

Розпочалося все з сяйливих посмішок та привітання харизматичних ведучих. І одразу ж нагородження! Нагороджувати ми любимо, тому нагороджували багато і зі смаком. Цікаво, що цього року до списку номінантів потрапили не лише жителі Сьомого неба, але такі важливі та поважні люди, як Житомирський міський голова, Сергій Сухомлин; віце-прем’єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Генадій Зубко; екс-голова Житомирської міської ради, Любов Цимбалюк; голова громадської організації «Студентсько-польський клуб», Валентина Юсупова. Що ж, ми бачимо достойних всюди.

А в перервах між номінаціями наші естетичні сторони душі нагороджували несмиренні таланти факультету. Були пісні і з ніжним дівочим голосом, і з твердим чоловічим вокалом. Наш невгамовний велосипедист Костя також був тут, і з такою новою програмою, мммм... На урочистостях було презентовано й «результати» нашої профорієнтаційної роботи – це відкриття цього року запрошені з будівельного коледжу хлопці: команда з ворк-ауту. Сподіваємося лише, що після такої вистави наші дівчата зроблять все, щоб ці хлопчаки стали СПФ-цями.

Після всіх цих вражень, як маяк у морі, для нас став незмінний гімн СПФ, котрий заспівала уся зала і від щирого серця. Сподіваємося на ще більшу кількість приводів для гордості (номінантів) для нашого рідного факультету наступного року.

 

«Людина року 2015» на СПФ!

14 травня соціально-психологічний факультет вкотре відзначив найактивніших студентів та викладачів 2015 року. Нагороди переможцям вручали декан соціально-психологічного факультету Л. П. Журавльова, ректор університету П. Ю. Саух та запрошені гості – віце-прем’єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Г. Г. Зубко та перший заступник Житомирського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради С. І. Сухомлин.

 

"Людина року" 2014

29 квітня в актовій залі Житомирського державного університету імені Івана Франка відбувся фестиваль «Людина року». Щорічна урочистість цього разу була особливою: соціально-психологічний факультет святкував своє десятиріччя.

Були нагороджені найкращі викладачі, студенти та співробітники факультету, зі сцени звучали слова вітань від гостей та друзів соціально-психологічного. Кульмінацією свята стала пісня «Соціально-психологічний факультет», подарована Володимиром Шинкаруком з нагоди десятиріччя.

Соціально-психологічний факультет

Володимир Шинкарук

Ти завжди у пошуку, завжди у творчому злеті,
І разом із часом невпинно крокуєш вперед.
Ти народився в дві тисячі третім,
Соціально-психологічний факультет!

Крізь ніч пробивається сонячний ранок упертий,
На нашім з тобою годиннику час перемін.
Ми віддаєм тобі душу і серце,
Знань і любові просим у тебе взамін.

Прожиті з тобою щасливі роки незабутні,
Нові покоління допишуть колись твій портрет.
Ти відкриваєш нам двері в майбутнє,
Соціально-психологічний факультет!

Цього року номінації розподілились так:

  1. Номінація «Особистісне зростання» — кандидат психологічних наук, доцент кафедри соціальної та практичної психології Людмила Котлова, студент 42 групи Сергій Михнюк.

  2. Номінація «Один за всіх» — заступник декана з навчальної роботи Сергій Ніколаєнко, студент 31 групи Сергій Михнюк.

  3. Номінація «Veni. Vidi. Vici» — кандидат психологічних наук, старший викладач кафедри соціальної та практичної психології Олег Мазяр, студентка 44 групи Анастасія Лисенко.

  4. Номінація «Разом до життя» — асистент кафедри соціальної педагогіки та педагогічної майстерності Інна Палько, студент 31 групи Віталій Гребенюк.

  5. Номінація «VIP-адмін» — кандидат психологічних наук, доцент кафедри соціальної та практичної психології Віталій Климчук, студент 31 групи Віталій Білоцький.

  6. Номінація «Світ без меж» — асистент кафедри соціальної та практичної психології Інна Степанюк, студент 32 групи Андрій Юрченко.

  7. Номінація «Вперше на СПФ» — кандидат педагогічних наук, професор кафедри соціальної та практичної психології Михайло Михайлович Заброцький, студент 31 групи Віталій Гребенюк, студент 17 групи Владислав Дранківський, студент 17 групи Дмитро Дяченко.

  8. Номінація «У творчому злеті» — методист заочної форми навчання соціально-психологічного факультету Катерина Марчук, студент 28 групи Юрій Манілов.

  9. Номінація «Стиль факультету» — асистент кафедри соціальної та практичної психології Віктор Кириченко, старший лаборант кафедри соціальної та практичної психології Володимир Фещук, студентка 28 групи Олександра Атаманська.

  10. Номінація «Подвійний удар» — кандидати психологічних наук, доценти кафедри соціальної та практичної психології Наталія Портницька та Ольга Савиченко, студенти 28 групи Олександра Атаманська та Юрій Манілов.

Решту фото дивіться в альбомі групи http://vk.com/album-8623727_194093079

лауреати конкурсу "Людина року" - 2011

Дівчата у вечірніх сукнях, юнаки у костюмах, та й викладачів не впізнати! – гарні та приємно стривожені, усі поспішають на традиційну церемонію відзначення досягнень викладачів та студентів – «Людина року – 2011». Приємно відзначити, що у переповненому залі було багато гостей: лауреатів прийшли підтримати батьки, чоловіки, дружини і, звичайно дітки.

Номінація Переможці
Науковець року Олександр Музика - за підготовку кваліфікованих  кадрів  та активну наукову роботу, яка відзначена вченим званням «Професор».
Ольга Вікарчук - за активну наукову роботу, яка відзначена вченим званням «Доцент».
Інна Літяга - за активну наукову роботу,  яка відзначена вченим званням «Доцент».
Людмила Котлова - за наукове дослідження «Ціннісні орієнтації як чинник виникнення та подолання конфліктних форм поведінки в юнацькому віці», яке відзначене вченим званням «Кандидат психологічних наук».
Ольга Карпюк - за наукове дослідження «Організаційно-економічні засади формування та розвитку ринку освітніх послуг (регіональний аспект).
Юлія Пащенко - за перемогу у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у галузі вікової та педагогічної психології.

Гранти і гранди
 
Олена Музика, директор Центру соціально-психологічних досліджень, - за організацію соціально-психологічних досліджень в рамках міжнародного проекту «Протидія торгівлі неповнолітніми в Україні і Молдові»  
Тетяна Мяновська , директор науково-методичного центру Житомирського міського управління освіти, - за організацію співпраці соціальних партнерів у проекті «Протидія торгівлі неповнолітніми в Україні і Молдові»
Дмитро Стецюк, директор україно-італійської школи «Всесвіт», - за організацію співпраці і створення ситуації порозуміння у проекті «Протидія торгівлі неповнолітніми в Україні і Молдові»  
Олександр Щирук, викладач Інституту іноземних мов, перекладач, - за створення ситуації порозуміння у проекті «Протидія торгівлі неповнолітніми в Україні і Молдові»        
Інна Палько - за координацію проекту  «Формування толерантності до представників етнічних меншин них груп через просвіту студентської молоді»  
Тетяна Боцян - за розробку  комплексної програми підтримки малого підприємництва у Житомирській області на 2011 – 2012 рік.  
Юлія Покотило - за координацію проекту за підтримки Українського Жіночого фонду «Гендерна просвіта Житомирщини»
Вікно у світ
Наталія Сейко  - за значний внесок у розвиток факультету та підготовку білінгвального методичного посібника «Актуальні проблеми соціальної психології»  
Світлана Ситняківська  - за підготовку білінгвального методичного посібника «Актуальні проблеми соціальної психології»  
Юрій Оснадчук - за забезпечення доступу всіх викладачів та студентів в системі Універсум до індивідуальної сторінки в мережі Інтернет.  
Олександр Яценко - за забезпечення доступу всіх викладачів та студентів в системі Універсум до індивідуальної сторінки в мережі Інтернет.  
Віктор Кириченко - за активну участь в інформаційній кампанії і презентацію соціально-психологічного факультету в мережі Інтернет.  
Олег Ващенко та Олег Ляшенко - за активну участь в інформаційній кампанії і презентацію соціально-психологічного факультету в мережі Інтернет.
Студент року
Марія Широкова (11 група), Сергій Михнюк (12 група), Яна Кащук (14 група), Анна Галіч (16 група), Емілія Левчук (21 група), Світлана Щур (22 група), Анна Цимбалюк (25 група), Катерина Козюк (27група), Наталія Лігацька (31 група), Альона Войтенко (34 група), Ольга Шафранович (36 група), Леся Василюк (43 група), Оксана Гаврилюк (41 група), Оксана Падун (42 група), Анна Бовсуновська (52 група), Ірина Ткачук (51 група), Оксана Остапенко (55 група), Тетяна Шень (53 група), Надія Усик (54 група), Аліна Іщенко (56 група) - за високий навчальний рейтинг та активну громадську позицію
Студентський лідер Андрій Сочинський - за лідерські якості в організації студентського самоврядування
Максим Бучинський - за лідерські якості в організації студентського життя в гуртожитку
Ірина Сікорська - за лідерські якості в організації студентського самоврядування
Юлія Золотуха - за лідерські якості в організації фінансової діяльності студентського самоврядування
Марина Назарець - за лідерські якості в самоорганізації студентської навчальної діяльності
Наталія Вернигородська - за лідерські якості в організації факультетських свят та акцій
Олена Гарцула - за організацію постійно діючої виставки «7 картин на 7 небі»
Меценат року Лариса Харчук - за доброчинну підтримку проектів «Виставка 2 картин», «7 картин на 7 небі»
Проект року Ольга Дем’янчук - за оперативну координацію інформаційних та медіа-центрів у проекті «Освіта для життя»
Олександр Козак, Ірина Ткачук, Марина Козлова, Іванна  Сержанська - за координацію студентського активу в проекті «Освіта для життя»  
Дмитро Голумбєвський - за високу операторську майстерність в реалізації проекту «Освіта для життя»
Віталій Климчук - за створення першого в історії  міста Житомира  Плейбек-театру
Ініціатива року Андрій Сочинський - за приклад ініціативи та активності 
Інна Руденко - за ініціативу у створенні «Тюльпанового серця факультету»  
Наталія Грозь, Марія Гонохіна - за вміння робити те, що ніхто зробити не може            
Павло Климчук, Юлія Дацюк, Марія Сторожук, Тетяна Онищенко, Катерина Корзун, Катерина Лаврова - за професіоналізм і доброзичливість, проявлені в роботі приймальної комісії  
Гурт «Mad Voice» - за ініціативу, талант та наполегливість
Золоте перо Віталій Климчук - за мрії, фантазії та фентезі, що були втілені у романі «Рутенія»
Арт-майстер року Сергій Ніколаєнко  - за танцювальний, вокальний та спортивний таланти, які щедро даруються викладачам та студентам  
Ольга Янковська - за режисуру інтеграційних та мистецьких дійств кафедри «Економіки та менеджменту»
Іван Завадський - за найкращу музичну імпрезу на виставці «7 картин на сьомому небі»  
Надія Нестерчук, Ольга Столярова, Юлія Ференз, Оксана Радул - за артистизм, організаційні та інтеграційні здібності
Волонтер рокуОльга Бобрусь - за розвиток волонтерського руху студентської соціальної служби молоді  
Вікторія Хімач - за волонтерську  діяльність у Центрі гендерної освіти  
Діна Боєва - за участь в організації доброчинних акцій «Подаруй посмішку дитині», «Серце до серця»
Руслан Колосов - за участь в організації доброчинних акцій «Шанс на дитинство», «Інклюзивний театральний фестиваль для дітей-інвалідів», за розбудову культурно-мистецького осередку «Поліська хата»
Вадим Кравчук - за участь в організації доброчинних акцій «Шанс на дитинство», «Інклюзивний театральний фестиваль для дітей-інвалідів», за розбудову культурно-мистецького осередку «Поліська хата»
Ordnung űber alles (порядок понад усе) майстер Андрій та Віталій Поліковський - за чудесну літню метаморфозу в стилі «Євроремонт»
Артем Добрянський - за медіаторство в системі «деканат – довкілля»
«Спортсмен року» Олена Фадєєва, Чемпіонка України по карате-до, - за силу духу, чесність і звитягу  
Марина Ткачук - за І та ІІ місце зі спортивного орієнтування, за силу духу, чесність і звитягу  
Павло Німенко - за силу духу, чесність і звитягу  
Анна Соболевська, призер чемпіонату України, кубку України, універсіад з легкої атлетики, призер чемпіонатів області з кросу, - за силу духу, чесність і звитягу  
Олександр Грановський   Член збірної області з велоспорту, призер чемпіонатів області і призер з техніки їзди в Житомирській області - за силу духу, чесність і звитягу  
Антон Набатчиков, призера Чемпіонату України з легкої атлетики, - за силу духу, чесність і звитягу
Майбутнє України Світлана Крамарчук з сином Антоном, Олена Журавська з дочкою Єлизаветою, Ірина Гречуха з сином Юрієм, Людмила Котлова з дочками Софією та Наталею, Катерина Пацалюк з дочкою Анастасією, Ірина Мосійчук з дочкою Анною, Ярослава Ковальчук з дочкою Валерією - за спрямованість у майбутнє, материнську любов та ніжність

 

лауреати конкурсу "Людина року" - 2010

Номінація Переможці
Науковець року Проректор з наукової роботи і міжнародних та регіональних зв’язків, доктор педагогічних наук, доцент Наталія Андріївна Сейко – за блискучий захист докторської дисертації;

кандидат психологічних наук, старший викладач кафедри соціальної та практичної психології Наталія Олександрівна Никончук, яка успішно захистила дисертацію з психології;

кандидат психологічних наук, старший викладач кафедри соціальної та практичної психології Ірина Миколаївна Тичина, яка захистила кандидатську дисертацію з психології; кандидат психологічних наук; 

старший викладач кафедри соціальної та практичної психології Ольга Михайлівна Савиченко, яка успішно захистила дисертацію з психології;

Інна Степанюк – за ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з вікової та педагогічної психології;

Ольга Добрякова – за ІІІ місце у номінації «Феномен ґендеру в історії та культурі» Всеукраїнського конкурсу наукових робіт студентів і молодих вчених з напряму «Ґендерні дослідження».

Гранти і гранди
 
Інна Степанюк – стипендіатка програми Фонду Віктора Пінчука «Завтра UA»;
Ольга Добрякова – стипендіатка програми Фонду Віктора Пінчука «Завтра UA».
Гордість кафедри
кандидат економічних наук, доцент Анатолій Устинович Уразов та асистент кафедри економіки та менеджменту Сергій Пилипович Сорока.
Вікно у світ завідувачка кафедри економіки та менеджменту Ольга Іванівна Вікарчук та колектив кафедри за плідну працю щодо затвердження вищою атестаційною комісією електронного фахового видання «Економіка. Управління. Інновації».
Рекорд року
15 жовтня 2009 року студенти та викладачі соціально-психологічного факультету встановили свій перший рекорд України. У день 90-річчя Житомирського державного університету імені Івана Франка 1000 студентів танцювали народний танець "Яків". Цей факт зацікавив "Книгу рекордів України", тому у номінації "Масові заходи"  тепер увіковічнено ім'я нашого університету та факультету. Нагородили студентів, які брали найактивнішу участь у встановленні рекорду:   Наталія Стародубова,   Олена Мазур,   Юлія Ференз, Ольга Грищук.
Проект року переможцем номінації «Проект року» стала доброчинна акція під назвою «НА ДВА ЖИТТЯ ОДРАЗУ». Нагородили  найактивніших учасників акції Тетяну Володимирівну Присяжнюк; Тетяну Котвицьку; Вікторію Липовецьку; Анастасія Макарова;  Дар’ю Русеньку;  Ярославу Гапонову;  Яну Гавронську.

Наступним «Проектом року» було визнано Фестиваль практичної психології, що вперше проводився з ініціативи викладачів кафедри соціальної та практичної психології на соціально-психологічному факультеті! За організацію Фестивалю практичної психології    Аллу  Весельську; Віталія Климчука; Олена Журавську. Наступним «Проектом року» визнано акції «Мистецькі жнива», «Молодіжна толока», що проводилися в рамках  Всеукраїнської акції «Пам’ятати. Відродити. Зберегти» Було нагороджено організатора перерахованих акцій - керівника практикуму «Мистецькі студії» Інну Величко.
Золоте перо Переможцем стала Вікторія  Горбунова, за книгу «Записки шкільного психолога».
Медіа-зірка Було нагороджено викладача кафедри соціальної та практичної психології Віктора Кириченка, студенток Катерину Куранова та Ольгу Паливоду, за   оформлення афіш та стендів, випуск факультетської газети «Шкілка».
Сценічне обличчя Було визначено найактивніших і найкращих наших ведучих – Артема Міліневського та Марію Коритко.
Арт-майстер року Було нагороджено викладача кафедри економіки і менеджменту Сергія Ніколаєнко, а також студентів Надію Усик та Іллю Возного, що були найактивнішими та найоригінальнішими майстрами сцени у цьому році.
Майстер дизайну Було нагороджено Катерину Козюк, Марію Гонохіна, Наталію Наслєдову, Діану Плисак, Лесю Федотюк,    Юлію Олійник, за дизайн святкової сцени протягом року.
«Куратор року» Людмила Фальковська, куратор 17 групи; Сергій Товщик, куратор 23 групи; Ірина Гречуха, куратор 16 групи
„Староста року” Ірина Мілашевська, 14 група; Оксана Радул, 15 група; Тетяна Онищенко,16 груп; Катерина Колюк, 17 група; Ольга Шафранович, 26 група; Оксана Гаврилюк, 31 група; Інна Голяк, 42 група; Оксана Самусь, 53 група.
Студентський лідер За активну участь у житті факультету та організацію діяльності студентського братства СПФ було нагороджено: Наталію Стародубову Андрія Сочинського, Надію Сіденко, Максима Бучинського, Ірину Сікорська
Волонтер року Було нагороджено: Ольгу Сахневич, Оксану Самусь – за роботу тренерками Центру ґендерної освіти Житомирського університету, участь у Ярмарку ґендерних інновацій та Всеукраїнському ґендерному освітньому форумі «Через освіту до рівності».  Ольгу Добрякову, Галину Біляченко, Ларису Хлань, Ольгу Сахневич  – за організацію акції «Доступний шлях», за співорганізацію акції «Подаруй дитині книгу» Андрія Сочинського – за роботу на Телефоні Довіри Студентської соціальної служби для молоді Констянтина Горая та. Руслана Колосова – за активну участь у заходах в рамках Всеукраїнської акції «Пам’ятати. Відродити. Зберегти» та акції «Чистий четвер з Євгеном Концевичем».
Ordnung űber alles (порядок понад усе) За створення порядку і підтримання дисципліни на усіх загально факультетських урочистостях нагородили: Володимир Романов;               Олег Ващенко;               Дмитро Нефьодов;               Вадим Стельникович; Леся Василюк; Юлія Суплік; Тетяна Герук.
«Спортсмен року» Відзначили універсальну чоловічу баскетбольно-волейбольно-футбольну команду у складі Максима Кондратюка, Івана Марчука, Артура Зданевича, Павла Німенка, Сергія Козловця, Руслана Оксюковського.
Випускник року спеціальність «Менеджмент організацій» Марина Бондар, 51 група  Спеціальність «Соціальна педагогіка» Галина Біляченко, 52 група Інна Подік, 53 група  Спеціальність «Практична психологія» Інна Степанюк, 55 група  Спеціальність «Психологія» Тетяна Бабіч, 54 група Олена Гречана, 56 група
Студент року Спеціальність «Менеджмент організацій»: Емілія Левчук , 11 група; Наталія Лігацька, 21 група ; Марина Авраменко, 31 група; Катерина Радченко, 41 група.

Спеціальність «Соціальна педагогіка»: Світлана Щур, 12 група ; Олена Остапчук, 13 група; Юлія Дем'янчук, 14 група; Юлія Покотило, 22 група ; Вікторія Кобзун, 23 група; Оксана Падун, 32 група ; Анна Бовсуновська, 42 група.

Спеціальність «Практична психологія» Ольга Столярова, 15 група; Надія Трушківська, 24 група; Юлія Суплік, 33 група; Наталія Стародубова, 43 група.

Спеціальність «Психологія» Інна Білоусова, 16 група; Катерина Козюк, 17 група; Юлія Бондаренко, 25 група; Ольга Шафранович, 26 група; Марія Куванцова, 34 група; Дар'я Русецька, 35 група; Віта Муравейник, 44 група.
  

лауреати конкурсу "Людина року" - 2009

Номінація Переможці
Наукова співпраця
академік АПН України Валентин Олексійович Моляко, студентка ІV курсу інституту іноземної філології Ірина Музика за ІІ місце на Всеукраїнському конкурсі наукових робіт з психології
кандидат психологічних наук, доцент Віталій Олександрович Климчук та студент 56 групи Ярослав Мойсієнко за ІІ місце на Всеукраїнському конкурсі наукових робіт з психології

кандидат психологічних наук, доцент Вікторія Валеріївна Горбунова та студентка 54 групи Ольга Гончар за ІІІ місце на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт в галузі державного управління (філософія управління)

кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки та педагогічної майстерності Надія Павлівна Павлик та студентка 42 групи Ольга Сахневич, перемога у конкурсі Завтра UA

Активна громадська діяльність
 

Студент 41 групи Олександр Козак,  голова соціально-побутового сектору студентського братства
Студентка 34 групи Аліна Іщенко за ведення проектів «Сторінка Іменинника», «Цитата дня»

Відкриття року
Викладачка кафедри соціальної та практичної психології Алла Леонідівна Весельська за створення факультетського хору
Професіонал Працівник служби охорони Людмила Едуардівна Затуливітер за сумлінне виконання професійних обов’язків

Мистецька акція

Викладач кафедри соціальної педагогіки та педагогічної майстерності Андрій Петрович Левик за організацію факультетських свят та масових заходів

Журналіст року

журналіст «Союз ТВ»Наталія Павленко та
журналіст обласного радіо, авторка та ведуча циклу передач «Родовід» Олена Борисівна Лаговська
за створення передач, присвячених діяльності факультету

Видання року

заслужений діяч мистецтв України, лауреат державної премії імені Івана Огієнка, професор Володимир Федорович Шинкарук за збірку поезії студентів 55 групи «Диво, знайдене в собі…»

Проект року

Декан соціально-психологічного факультету, доцент Олександр Леонідович Музика, завідувачка кафедри економіки і менеджменту Ольга Іванівна Вікарчук та завідувачка кафедри соціальної педагогіки та педагогічної майстерності Світлана Миколаївна Коляденко за орагнізацію проекту Flash mob

Викладач кафедри соціальної та практичної психології  Віктор Васильович Криченко та студенти 16 групи Катерина Бондарчук, Тарас Гавриловський, Юрій Бардалей, Олексій Пилипенко за організацію проекта «Виставка двох картин»

Мистецькі студії

Заслужений художник України Юрій Костянтинович Камишний Віктор Михайлович Шкуринський та за вагомий внесок у мистецькі проекти соціально-психологічного факультету

Експерт року

завідувач кафедри психології Полтавського державного педагогічного університету імені В.Г.Короленка Володимир Федорович Моргун за творчий підхід та академізм при акредитації спеціальності «Психологія»

Меценат року 

Народний депутат України Павло Іванович Жебрівський за доброчинність та вагомий особистий внесок у розвиток інтелектуальної еліти України

Студент року
перші за рейтингом успішності за показниками кредитно-модульної системи

Спеціальність «Менеджмент організацій»
Наталія Лігацька, 11 група
Марина Авраменко, 21 група
Катерина Радченко, 31 група
Марина Бондар, 41 група
Юлія Вишівська, 51 група

Спеціальність «Соціальна педагогіка»
Вікторія Кобзун, 13 група
Андрій Сочинський, 22 група
Анна Бовсуновська, 32 група
Наталія Красикова, 52 група
Інна Подік, 42 група
Олена Гангальська, 53 група

Спеціальність «Практична психологія»:
Ірина Костриця, 14 група
Леся Василюк, 23 група
Наталія Стародубова, 33 група
Інна Степанюк, 43 група
Тетяна Шевчук, 55 група

Спеціальність «Психологія»
Ольга Шафранович, 16 група
Дар’я Русенька, 25 група
Віта Муравейник, 34 група
Марина Грама, 44 група
Ольга Шабадей, 56 група
Ольга Гончар, 54 група

лауреати конкурсу "Людина року" - 2008

Номінація Переможці
Науковець року Кандидат педагогічних наук, доцент Наталія Андріївна Сейко, авторка монографій «Доброчинність в системі освіти (ХІХ – поч.ХХ ст). Київський учбовий округ» та «Доброчинність поляків у сфері освіти (ХІХ – поч.ХХ ст). Київський учбовий округ».
Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки та педагогічної майстерності Надія Павлівна Павлик, авторка монографії „Виховна діяльність у притулку для неповнолітніх”

Кандидат економічних наук, старший викладач кафедри економіки та менеджменту Оксана Миколаївна Кушніренко  за блискучий захист кандидатської дисертації з економіки.

Кандидат психологічних наук, старший викладач кафедри загальної, вікової та педагогічної психології Ірина Володимирівна Березовська за успішний захист дисертації з психології.

Студентка 32 групи Ольга Сахневич, переможниця Всеукраїнської олімпіади з соціальної педагогіки 2007 року у номінації „Педагогічне консультування”

Студент 41 групи Михайло Ляшук, лауреат премії „Обдарована молодь”, 2007 рік.

Студентка 51 групи Ірина Гольцман  за ІІ місце у студентській науковій конференції з управління персоналом.

Студентка 41 групи Олена Шатківська, переможниця університетської олімпіади з економіки.

Наукова співпраця

Кандидат психологічних наук, доцент Олена Оксентіївна Музика та студентка 34 групи природничого факультету Тетяна Кільницька за І місце у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт з психології.

Кандидат психологічних наук, доцент Вікторія Валеріївна Горбунова та студенти:
студентка 44 групи Ольга Гончар (переможниця університетського конкурсу наукових робіт з психології);
студентка 44 групи Віталія Власюк (переможниця Всеукраїнської олімпіади з психології 2007 року, переможниця університетської олімпіади з психології 2008 року);
студентка 52 групи Лілія Соколюк (переможниця Всеукраїнського конкурсу наукових робіт з психології).

Куратор року

Ірина Василівна Саух, куратор 51 групи за організацію працевлаштування всіх випускників спеціальності «Менеджмент організацій»

Людмила Михайлівна Маєвська, куратор 32 групи

Світлана Вікторівна Крамарчук, куратор 34 групи

Виконавець року

Студент 53 групи Андрій Левик

Студентка 12 групи Юлія Худякова

Проект року

режисерська група Інтерактивного Театру життя:
викладачка кафедри соціальної педагогіки та педагогічної майстерності Інна Палько;
директор студклубу університету Наталія Плотницька;
викладачка університету Тетяна Салій;
студентка 5 курсу інституту філології та журналістики Олена Куликівська;
студентка 3 курсу інституту філології та журналістики Анна Богун

Асистент кафедри соціальної педагогіки та педагогічної майстерності Олена Леонідівна Остапчук за організацію фотоконкурсу „Тендер на ґендер”

Культурно - Мистецька акція

Заступник декана з організаційно-виховної роботи Наталія Портницька за організацію Фестивалю першокурсників

заслужений діяч мистецтв України, лауреат державної премії імені Івана Огієнка, професор Володимир Шинкарук за організацію фестивалю творчості студентів соціально-психологічного факультету «Вільний мікрофон”

студент 5 курсу Андрій Левик, за організацію та режисуру новорічної акції «Маско, я тебе знаю?»

Активна громадська діяльність

Студент 44 групи Євген Ковзун – голова студентського братства факультету

Студент 31 групи Олександр Козак – заступник голови соціально-побутового сектору студентського братства

Студентка 25 групи Надія Сіденко – голова академічного сектору братства

Студентка 23 групи Наталія Вернигородська – активна учасниця та організатор волонтерських акцій факультетського та міського рівня „Волонтери за здоровий спосіб життя”, „Подаруй посмішку дитині”, „Серце до серця”

Викладач року

Кафедра соціальної та практичної психології Олег Васильович Мазяр

Кафедра соціальної педагогіки та педагогічної майстерності Світлана Миколаївна Коляденко

Кафедра економіки та менеджменту Ольга Іванівна Янковська

Кафедра загальної, вікової та педагогічної психології Наталія Миколаївна Кульбіда

Спортсмен року

Студент 21 групи Сергій Трубіцин, переможець відкритої першості університету з пауерліфтингу 2007 року, чемпіон університету з армреслінгу 2008 року.

Студентка 14 групи Анастасія Черненко – чемпіонка України з тріатлону.

Студентка 24 групи Вікторія Кононенко – призерка чемпіонату України зі спортивної аеробіки

Акредитація спеціальності

Завідувачка кафедри економіки і менеджменту, кандидат економічних наук, доцент Ольга Іванівна Вікарчук за акредитацію спеціальності „Менеджмент”

Інновація року

Юрій Олегович Оснадчук – за розробку унікальної системи управління  навчальним процесом «Універсум», пристосованої до умов кредитно-модульної системи

Викладачка кафедри соціальної та практичної психології Ірина Миколаївна Тичина та студентка 46 групи Наталія Францівна Весельська за організацію зустрічі з професором психології із Голландії Антоном Шмідтом

Студент року
перші за рейтингом успішності за показниками кредитно-модульної системи

спеціальність «Менеджмент організацій»

Марина Авраменко, 11 група
Катерина Радченко, 21 група
Марина Бондар, 31 група
Юлія Вигівська, 41 група
Ірина Гаврилюк, 51 група

Спеціальність «Соціальна педагогіка»

Оксана Падун, 21 група
Анна Босуновська, 22 група
Інна Подік, 32 група
Наталія Красікова, 42 група
Валентина Синаєвська, 53 група

Спеціальність «Практична психологія»

Наталія Лігацька, 13 група
Наталія Стародубова, 23 група
Інна Степанюк, 33 група
Ксенія Леон, 43 група
Олена Бардук, 55 група
Спеціальність «Психологія»
Дар’я Русецька, 15 група
Ольга Остапчук, 24 група
Марина Грама, 34 група
Віталія Власюк, 44 група
Ірина Мартинчук, 54 група

Меценат року

Директор фірми „Руден” Олександр Андрійович Руденький за підтримку інтелектуального розвитку студентів

Партнер року

керівники ЖОЦРНМ „Твоя перемога” Геннадій Мостовий та Олексій Котвицький за плідну співпрацю з факультетом у сфері профілактики наркоманії серед молоді

Мистецький дует року

Заступник декана Тетяна Майстренко та викладач Алла Весельська;

Старший викладач Людмила Фальковська та студент Андрій Левик

доцент Ольга Вікарчук та студент Євген Ковзун

доцент Наталія Бовсунівська та студент Петро Грицевич

викладачка Інна Палько та студент Денис Абрамський

викладачка Світлана Крамарчук та студентка Дарина Петровська

Старший викладач Олег Мазяр та студент Ярослав Мойсієнко

студенти брати Ігор та Сергій Зінчики

методист Ірина Багінська та студент Віктор Кириченко

Доцент Олена Музика та професор Володимир Шинкарук

Ансамбль року
шоу-балет соціально-психологічного факультету „Фрістайл” у складі Наталії Стародубової, Вікторії Дорожинської, Олени Мазур, Наталії Погорєлової

ансамбль соціально-психологічного факультету «Флеш», художній керівник Давид Найфонов.

лауреати конкурсу "Людина року" - 2007

Номінація Переможці

Творець факультету

ректор Житомирського державного університету імені Івана Франка доктор філософських наук, професор Петро Юрійович Саух за сприяння у створенні соціально-психологічного факультету

Дружби народів

студентка 52 групи Валентина Ситніцька за налагодження Міжнародної співпраці між студентами нашого факультету та студентами інших країн

Надія науки

Вікторія Валеріївна Горбунова – науковий керівник Ольги Гончар, Віталії Власюк

студентка 51 групи Олена Яценко та студент 511 групи Володимир Павловський за активну наукову діяльність, підготовку наукових публікацій та участь у конференціях та конкурсах наукових робіт

Зірка творчості факультету
за активну участь у культурно-мистецьких заходах факультету

студентка 514 групи Оксана Савицька

студентка 52 групи Олена Слободенюк

студент 511 групи Володимир Павловський

студент 511 групи Руслан Коломієць
студентка 51 групи Тетяна Фаранчук

студентка 512 групи Юлія Вонсович

Перша родина факультету

Юлія, Андрій та Іванко Дем’янчуки

Золоті руки факультету

студенти 52 групи Олександр Бойко, Юрій Воробей та Іван Гальчук за допомогу у влаштуванні затишку та комфорту в аудиторіях факультету

Окраса факультету

студентка 51 групи Тамара Поліщук – володарка титулу «Королева студентства 2005»

Найкращий волонтер факультету

студентка 52 групи Вікторія Твердохвалова за соціальну активність, чуйне серце та бажання допомогти знедоленим дітям

Меценат наукових проектів факультету

студентка 514 групи Валентина Кобилинська за активну допомогу в організації наукових конференцій та конкурсів факультету

Творець

Заслужений діяч культури і мистецтв України, про Володимир Федорович Шинкарук, автор факультетського гімну