Новини соціально-психологічного факультету

Про факультет Деканат Кафедри факультету Студентське братство Проекти факультету Новини

Соціально-психологічний факультет поповнився новим доктором наук!
Вітаємо викладача кафедри соціальних технології Павлик Надію Павлівну, яка 28 травня 2019 в Інституті проблем виховання НАПН України успішно захистила докторську дисертацію на тему: «Теорія і практика організації немормальної освіти майбутніх соціальних педагогів в Україні». Науковий керівник – доктор педагогічних наук, професор Наталія Андріївна Сейко. Бажаємо нових горизонтів у науковій та викладацькій діяльності, успіхів та наснаги для нових звершень і подолання будь-яких труднощів!


Соціально-психологічний факультет поповнився новим кандидатом психологічних наук!
Вітаємо викладача кафедри психології розвитку та консультування Литвинчук Аллу Іванівну, яка 24 травня 2019 у Південно-українському національному педагогічному університеті імені К.Д. Ушинського (м. Одеса) захистила кандидатську дисертацію на тему: «Психологічні чинники розвитку екологічної самосвідомості у юнацькому віці». Науковий керівник – доктор психологічних наук, професор Лариса Петрівна Журавльова. Бажаємо нових горизонтів у науковій та викладацькій діяльності, успіхів та наснаги для нових звершень і подолання будь-яких труднощів!


ПРО ПРАВИЛЬНІ РІШЕННЯ ВІД ТЕТЯНИ БОЦЯН

Завершувала тиждень святкування 15-річчя соціально-психологічного факультету відкритою публічною лекцією "Як приймати правильні рішення?" декан СПФ (2016-2018), кандидат економічних наук, доцент Тетяна Боцян. Ми дякуємо, Тетяно Вікторівно, за змістовне та потужне завершення плеяди святкових заходів тижня факультету

10 ПОРАД ВІД ОЛЕНИ ХАРЧИШИНОЇ ЯК ПОБУДУВАТИ ВЛАСНИЙ ПЕРСОНАЛЬНИЙ БРЕНД

17 травня в тиждень святкування 15-річчя соціально-психологічного факультету відбулася відкрита публічна лекція "Персональний бренд: що? навіщо? як?" докторки економічних наук, професорки, бізнес-консультантки Олени Харчишиної. Ми вдячні, пані Олено, за потужну мотивацію всім, хто стоїть на старті своєї кар'єри, не боятися і починати формувати персональний бренд, адже цей процес може стати для кожного початком професійного шляху для досягнення власного успіху

ЮВІЛЕЙНА ЦЕРЕМОНІЯ ЛЮДИНА РОКУ НА СПФ

У Всесвітній день вишиванки на соціально-психологічному факультеті відбулася Урочиста церемонія відзначення досягнень викладачів і студентів СПФ «Людина року», а цьогоріч - ювілейна, присвячена 15-річчю соціально-психологічного факультету. Окрім подяк і дипломів переможців у 7 традиційних номінаціях, а також відзнах від Житомирської обладміністрації, Житомирської міської ради, Житомирського державного університету імені Івана Франка, викладачі, студенти, партнери та гості вітали СПФ із Днем народження, згадували для майбутніх історію створення і життя соціально-психологічного!
А за 15 років на факультеті зроблено чимало: захищено 34 кандидатських дисертацій та 7 докторських, опубліковано 37 монографій, активно підтримується співпраця з 55 соціальними та науковими партнерами, викладачі факультету мали нагоду здійснити 24 тривалі закордонні поїздки-стажування, а також проведено 47 конференцій, організовано 38 студентських та учнівських олімпіад, 14 конкурсів наукових робіт, 9 дистанційних наукових конкурсів з фаху, проведено сотні факультетських заходів та мистецьких проектів, висаджено 4000 тюльпанів, 25 сакур, 7 дерев магнолії, 50 кущів троянд. За 15 років факультет поповнився на 30 викладацьких дітей, а головне, за 15 років факультет випустив у світ 2282 студентів денної форми навчання та 1984 студенти заочної форми навчання, разом це 4266 професіоналів своєї справи, окрилених СПФ.
Соціально-психологічний з Днем народженням завітав привітати перший декан факультету Олександр Музика. Цінними і натхненними стали побажання деканів СПФ Лариси Журавльової та Тетяни Боцян. Ми дякуємо за привітання партнерам факультету та деканам і директорам інститутів та факультетів Університету - Володимиру Литньову, Олексію Башманівському та Олександру Жуковському. Особлива вдячність за творчі привітання народній артистці України Ірині Шинкарук, Житомирському академічному ансамблю танцю "Сонечко", танцювальному клубу “Кристал”, музикантам Житомирського музичного училища ім. Віктора Косенка, творчому колективу "Лебеді кохання", випускникам Андрію Левику та Оксані Горай, а також Наталії Свінтіловій, Владу Дранківському. Ну і яке ж свято, без святкового торту, а в нашому випадку навіть двох. Дякуємо за подарунок Світлані Лесик-Хачатрян та студентам СПФ!

КРИЛАТА ВИСТАВКА ЮРІЯ КАМИШНОГО ДО ЮВІЛЕЮ СПФ

Родзинкою тижня святкування 15-річчя Соціально-психологічного факультету стало відкриття ювілейної виставки "7 картин на 7 небі" Народного художника України, натхненника та великого друга факультету Юрія Камишного, що є знаковою подією для СПФ, адже саме Юрій Костянтинович став першим художником, чиї картини ознаменували старт проекту. Приємно, що відкривала крилату виставку ректор Університету Галина Киричук, а почесними гостем і співмодератором став засновник проекту та перший декан СПФ Олександр Музика. Посилювали відчуття і сприйняття мистецтва неперевершений музичний подарунок від Алли Весельської та її учениці Божени Зімінської, акапельний спів Ольги Бушми та авторська поезія Марчук Катерини! А ще було багато привітань та щирих побажань факультету і проекту "7 картин на 7 небі"! І, звісно, який же День народження без подарунку, отож, ми дякуємо Юрію Камишному за репродукцію картини "Небо і земля"! Запрошуємо всіх на "7 небі" окрилятися натхненням та насолодитися мистецтвом! Виставка триватиме до середини червня!

Публічна лекція Вікторії Горбунової та Віталія Климчука на тему:"Психологічна гнучкість (resiliense)

Сьогодні ми мали публічну лекцію Вікторії Горбунової та Віталія Климчука на тему:"Психологічна гнучкість (resiliense), що це за здатність і навіщо вона сучасній людині?", говорили про життєстійкість на прикладі різних народів і подій, різницю між стресостійкістю і стресовідновлюваністю та важливістю цих двох якостей, про нейробіологічні засади цих процесів і пошук ресурсів для підвищення власної стресотійкості.
Приємно, що сьогодні нашими слухачами були не лише студенти і викладачі, а і гості факультету!

НА ВСІ 100 СВЯТО ТВОРЧОСТІ ТА МУЗИКИ

24 квітня соціально-психологічний факультет зібрав неймовірно талановитих та креативних дівчат та хлопців у рамках Відкритого фестивалю "Вільний мікрофон-2019"! Одинадцять творчих номерів студентів та студенток трьох факультетів / інститутів, поставили перед складним вибором наше компетентне журі (випускників СПФ - Влада Дранківського, Юлію Хмілевську, переможців фестивалю минулих років Сергія Амоленкана, Марію Руду та голову студентського братства СПФ Катерину Мельник). Ми дякуємо всім учасницям та учасникам за чудові виступи, але як у будь-якому конкурсі є переможці!

У запеклій вокальній боротьбі перемогу у номінації "Глядацькі симпатії" завоювала Маріанна Соложенцева та ГРАН-ПРІ Фестивалю до своєї скарбнички перемог додав студент ННІ педагогіки Вадим Маєвський. Ми вітаємо всіх учасників! Та особливо дякуємо нашим випускника та друзям факультету, які завжди готові приєднатися до наших творчих проектів! Неймовірна вдячність ще одній нашій випускниці Божені Журавльовій та її колективу стріт денсу "Лайм", що просто запалив своїм драйвом всіх глядачів! Дякуємо, що приєдналися до нас та стали найсмачнішим творчим акцентом Вільного мікрофону! А також дякуємо за приємні подарунки для переможців Фестивалю профкому студентів Університету в особі Олега Антонова.

СОЛОДКА ЕКСКУРСІЯ СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОГО

3 квітня 2019 року студенти спеціальностей «Менеджмент» і «Маркетинг» разом з викладачами кафедри та деканом І.М. Тичина соціально-психологічного факультету відвідали завод компанії «Рудь». На екскурсії дізналися безліч цікавинок про історію морозива та на власні очі побачили, як виготовляється улюблений холодний десерт. Приємним доповненням до побаченого була можливість посмакувати та насолодитися нескінченною кількістю морозива!
Дякуємо організаторам за цікаво проведений час, нові враження, гарний настрій та солодке доповнення!

ЯК ЗРОБИТИ СВІЙ ПЕРШИЙ КРОК ДО УСПІХУ ВЖЕ СЬОГОДНІ!

27 березня на Соціально-психологічному факультеті ЖДУ відбувся семінар на тему: "Успішне лідерство", на якому відбулася ексклюзивна зустріч з тими, хто вже зробив свою мрію реальністю: Уенделом Пеком (власником кампанії "Absolute Traction", що впродовж 10 років навчає методам управління бізнесом), Стівом Сімпсоном (виконавчим постачальником товарів компанії "Procter and Gаmble"), Дейвом Мерфі (письменником, членом Ради Партнерів Глобального лідерства). Тож, зробіть свою мрію реальністю і Ви.

Стартували лекції професорки університету Ігнатіанум у Кракові Агнієшки Ключнік-Торо

26 березня на Соціально-психологічному факультеті у рамках програми Ерасмус+ стартували лекції професорки університету Ігнатіанум у Кракові (Польща), стратегічної консультантки з розробки та впровадження конкурентоспроможних бізнес-осередків Агнієшки Ключнік-Торо (Аgnieszka Klucznik-Toro). Сьогодні говорили про практичне застосування новітніх методик планування у малому бізнесу, засобів пошуку бізнес-ідей, дослідження та оцінки ринку, а вже 27 березня п.Агнєшка та кафедра економіки, менеджменту та маркетингу запрошує на не менш цікаве продовження курсу лекцій.

День кольорових шкарпеток та сонячних людей

День кольорових шкарпеток та сонячних людей для студентів та викладачів СПФ видався насичений серією творчих майстер-класів та майстерень від викладачів та студентів Університету, фотовиставками, круглим столом щодо питань інклюзії, які продовжив благодійний ярмарок #LotsOfSocks разом з фотосушкою. Особливою родзинкою заходу став спільний театралізований концерт від учнів спеціалізованих шкіл-інтернатів та інклюзивних класів, концерт, що на всі 100% сповнений сонячним настроєм та "сонячними дітьми". До заходу приєдналася дружина Президента Марина Порошенко з донькою Євгенією, які креативно включилися в роботу локацій, ще раз акцентуючи увагу на тому, яку важливу роль відіграють люди з синдромом Дауна в нашому суспільстві.

Соціально-психологічний факультет поповнився новим кандидатом психологічних наук!
Вітаємо викладача кафедри психології розвитку та консультування Можаровську Тетяну Вікторівну, яка 18 березня 2019 захистила кандидатську дисертацію на тему: «Психологічні особливості розвитку екологічної свідомості підлітків з деструктивних сімей». Науковий керівник – доктор психологічних наук, професор Лариса Петрівна Журавльова. Бажаємо нових горизонтів у науковій та викладацькій діяльності, успіхів та наснаги для нових звершень і подолання будь-яких труднощів!


На соціально-психологічному факультеті ЖДУ ім. Івана Франка відбулася обласна олімпіаді з психології для школярів

13 грудня 2018 року на Соціально-психологічному факультеті відбулася обласна олімпіаді з психології для школярів. Участь взяли понад 140 учасників з навчальних закладів Житомира, Новограда-Волинського, Бердичіва, Коростеня, Любара, Малина, Романова, Лугин, Житомирського, Новоград-Волинського, Романівського, Пулинського, Черняхівського, Хорошівського, Чуднівського, Баранівського, Коростишівського та Брусилівського районів.
У результаті змагання перемогу вибороли: 1 абсолютне місце Федоренко Діана (Житомирська міська гуманітарна гімназія № 23).
Перше місце: Василенко Ольга (Малинська ЗОШ №3); Камінченко Сніжана (Івановицька ЗОШ Пулинського району); Кіршев Дмитро (Житомирський міський ліцей при ЖДТУ); Ковальчук Ярослава (Студеницький ліцей Коростишівського району); Колосюк Карина (Коростенська міська гімназія №7); Коршак Валерія (Житомирська ЗОШ № 27); Кравченко Анна (Житомирська ЗОШ № 30); Пащенко Анастасія (Житомирський міський колегіум); Стягайло Алла (Новоград-Волинська ЗОШ №9);
Друге місце: Весельська Вероніка (Березівська ЗОШ Житомирського району); Гуманков Денис (ліцей № 25 м. Житомира); Данилевич Вероніка (Житомирська ЗОШ№27); Кручок Радіон (Житомирська ЗОШ №3); Маковська Вікторія (Житомирська ЗОШ №26); Матвієнко Мар’яна (Студеницький ліцей); Слоньовська Софія (Житомирський міський ліцей при ЖДТУ); Тарасов Дмитро (Миропільська ЗОШ); Федоренко Дмитро (Березівська ЗОШ);
Третє місце: Андриєнко Ангеліна (Житомирська ЗОШ №17); Вербич Валерія (Житомирська ЗОШ № 35); Волівецька Дарина (Коростенський НВК №12); Грищук Катерина (НВК №10 м.Бердичів); Заржецька Анастасія (Малинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3); Захарчук Максим (Житомирська ЗОШ № 28); Іванова Каріна (Глибочицький ліцей); Касянчук Вікторія (Житомирська ЗОШ № 22); Кирильчук Галина (Житомирська ЗОШ № 6); Клименко Олександра (КЗ "Іванопільський ліцей"); Коляденко Андрій (ЖТЕК КНТЕУ); Куцан Інна (Баранівська школа № 2 ім. О.Сябрук); Лонська Анастасія (Україно-італійська приватна школа "Всесвіт"); Любарчук Анна (Головинська гімназія); Марковська Олександра (НВК №10 м.Бердичів); Милостива Вікторія (Житомирська ЗОШ № 28); Недострел Ірина (Любарська ЗОШ №2); Нестерчук Анастасія (Новороманівська ЗОШ Новоград-Волинського району); Огібіна Вікторія (ліцей №11 м.Новоград-Волинського); Пахомська Юлія (КУ ОНЗ "Романівська гімназія"); Радченко Ілля (Житомирська ЗОШ№27); Свинціцька Юлія (Житомирська гуманітарна гімназія №1); Свіжевська Марія (Житомирська ЗОШ №26); Сюгай Каріна (Зеремлянська гімназія Баранівського району); Харина Анастасія (Житомирський міський ліцей при ЖДТУ); Шевчук Юлія (Кошелівська ЗОШ Пулинського району);
Дякуємо керівникам наших конкурсантів – практичним психологам навчальних закладів за те, що підтримують інтерес до психології серед школярів. Усім учасникам бажаємо подальших здобутків у царині психології (і не тільки).

На соціально-психологічному факультеті ЖДУ ім. Івана Франка привітали переможців І туру Всеукраїнської студентської олімпіади з психології (з відкритою участю) та конкурсу студентських наукових робіт

7 грудня 2018 року на соціально-психологічному факультеті вручали дипломи переможцям І туру Всеукраїнської студентської олімпіади з психології (з відкритою участю) та конкурсу студентських наукових робіт з напрямів «Вікова та педагогічна психологія» і «Гендерні дослідження».
Переможців привітали декан соціально-психологічного факультету Ірина Миколаївна Тичина та завідувачка кафедри психології розвитку та консультування Лариса Петрівна Журавльова. Про важливість наукової співпраці у підготовці студентів-психологів говорила директор Житомирської філії Київського інституту бізнесу і технологій Ірина Василівна Саух.
Цього року студентська олімпіада з психології проводилася із залученням студентів інших спеціальностей та вишів м. Житомира. Під час змагань учасники олімпіади з Житомирського державного університету ім. Івана Франка, Житомирської філії Київського інституту бізнесу і технологій і Житомирського національного агроекологічного університету демонстрували професійні компетентності як теоретичного, так і практичного спрямування, а також навички командної роботи у створенні психологічних проектів.
Бажаємо студентам подальших успіхів і перемог у галузі психології!

На соціально-психологічному факультеті ЖДУ ім. Івана Франка відбувся творчий вечір поетеси Катерини Марчук, присвяченій пам’яті Володимира Шинкарука

6 грудня 2018 року на соціально-психологічному факультеті відбувся творчий вечір Катерини Марчук – поетеси, кандидата філологічних наук, старшого викладача кафедри психології розвитку та консультування.
Захід був присвяченій світлій пам’яті Володимира Шинкарука – поета, барда, члена національної спілки письменників України, заслуженого професора Житомирського державного університету імені І. Франка.
Творчий вечір створив на факультеті натхненну, ліричну атмосферу, якою щиро перейнялися усі учасники свята.

27 листопада 2018 р. на соціально-психологічному факультеті відбувся І тур Всеукраїнської студентської олімпіади з відкритою участю

У змаганнях з психології взяли участь студенти як психологічних, так і не психологічних спеціальностей Житомирського державного університету ім. Івана Франка, Київського інституту бізнеса та технологій і Житомирського національного агроекологічного університету.
Учасники олімпіади демонстрували професійні компетентності як теоретичного, так і практичного спрямування, а також навички командної роботи у створенні проектів психологічного супроводу впровадження інклюзивної освіти в Україні.

Однокашники-2018

15 листопада, напередодні Міжнародного дня студента, на соціально-психологічному факультеті відбулася посвята першокурсників у "Однокашники-2018". Покушувати каші з одного казана, презентувати свою групу та спеціальність - це надійний перший крок до подальшого професійного зростання та цікавого студентського життя! Поруч з психологами, соціальними працівниками, менеджерами, маркетологами, вперше в студенти були посвячені першокурсники спеціальності "соціологія". Всі першокурсники отримали корпоративні браслети, що вказують на приналежність до нашого факультетського братства. Звісно, не обійшлося без сюрпризів, і родзинкою заходу стала участь в Однокашниках іноземних студентів, які поділилися частинкою своїх культур, - а раз кашу з одного казана їли, що ж ...будемо раді бачити і нашими першокурсниками;) Також до заходу приєдналася наша шоста група - першокурсниці, гравчині жіночого волейбольного клубу «Полісся», що попри сьогоднішню гру, змогли долучитися до важливої студентської події, ставши частиною неповторного моменту.
Друзі, ми вітаємо Вас з Посвятою і Днем студента та бажаємо, щоб студентське життя було яскравим та насиченим, сповнене відкриттям нового та підкоренням незвіданих професійних вершин, поруч з вірними та надійними друзями-однокашниками…

Стартував цикл семінарів «Психічне здоров’я дітей та підлітків в освітньому просторі»

Психологи навчаються завжди!!! 1 листопада на кафедрі соціальної та практичної психології відбувся перший семінар для психологів Житомирщини з циклу «Психічне здоров’я дітей та підлітків в освітньому просторі». Психологія в Житомирському державному університеті імені Івана Франка - це психологія, яка радо дільться досвідом.

На соціально-психологічному факультеті ЖДУ імені Івана Франка зустрічали фахівця з проблем людей похилого віку М. Зилік-Космовську

У межах співпраці кафедри психології розвитку та консультування з ГО «Студентський польський клуб» 30 та 31 жовтня 2018 р. на соціально-психологічному факультеті відбулася публічна лекція та майстер-клас польського спеціаліста з проблем інтеграції осіб з обмеженими можливостями Магдалени Зилік-Космовської. На лекції та майстер-класі студенти та викладачі факультету мали можливість доторкнутися до проблеми старості з різних сторін: усвідомити переваги та недоліки даного періоду життя, визначити соціальні ярлики, стереотипи сприймання старості, підняти питання потреб людей похилого віку, та ознайомитися із проектами, які реалізуються по даній проблемі у Польщі.
31 жовтня відбулася зустріч Магдалени Зилік-Космовської із проректором з наукової та міжнародної діяльності ЖДУ імені Івана Франка, професора Наталією Сейко, в.о. декана соціально-психологічного факультету, доцентом Іриною Тичиною. До зустрічі долучилися завідувачка кафедри психології розвитку та консультування, професор Лариса Журавльова, голова ГО «Студентський польський клуб Валентина Юсупова», координатор зустрічі Оксана Шмиглюк та викладачі кафедри психології розвитку та консультування. Говорили про актуальні проблеми в Україні та Польщі, про перспективи подальшої співпраці та налагодження наукових зв’язків.

Вітаємо студенток і студентів соціально-психологічного, які активно допомагали організації і проведенню Покровського благодійного ярмарку
Раді вітати студенток і студентів соціально-психологічного, які активно допомагали організації і проведенню Покровського благодійного ярмарку! Дякуємо за ваш час, ресурси та життєві сили задля благородної благодійної мети! Щасливі за вас усіх! Горді тим, що вчимося і працюємо поряд з вами.


Студенти соціально-психологічного факультету відвідали Житомирський військовий шпиталь

26 жовтня студенти соціально-психологічного факультету відвідали Житомирський військовий шпиталь, у відділення якого передали допомогу, придбану за кошти, отримані на Покровському благодійному ярмарку, що відбувся з 2 по 12 жовтня цього року в університеті. Під час візиту мали спілкування із персоналом і керівництвом закладу, подяку за небайдужість і допомогу, а також щирі вітання від яких передаємо усім студенткам і студентам і соціально-психологічного факультету, і Житомирського державного університету імені Івана Франка. Дякуємо нашій координаторці – волонтерці шпиталю пані Галині Вишневській за спільні зусилля, за координаційну підтримку спільних дій заради миру на нашій українській землі!

СПФ став учасником Студмістечка - інформаціно-профорієнтаційного Ярмарку професій

24 жовтня соціально-психологічний факультет став учасником Студмістечка - інформаціно-профорієнтаційного Ярмарку професій, що був організований Житомирським міським центром зайнятості для випускників закладів освіти та їх батьків. На заході разом із представниками приймальних комісій різних навчальних закладів профорієнтаційна команда факультету мала змогу познайомити майбутніх абітурієнтів із спеціальностями соціально-психологічного факультету, поширити інформацію щодо можливостей вступу в Житомирський державний університет імені Івана франка, розповісти про навчання і життя студентів соціально-психологічного факультету.

На соціально-психологічному факультеті ЖДУ імені Івана Франка почалися заняття з вивчення польської мови від наукового товариства «Студентський польський клуб»

У жовтні 2018 р. в ЖДУ імені Івана Франка на соціально-психологічному факультеті відбулося відкриття навчального року з вивчення польської мови. Проект організований завдяки співпраці кафедри психології розвитку та консультування із науковим товариством «Студентський польський клуб».
На відкритті курсів польської мови голова Товариства «Студентський польський клуб» Валентина Юсупова розповіла про результати співпраці Товариства з факультетом та визначила подальші перспективи взаємодії. Про значення та результати співпраці говорила професор, доктор психологічних наук, завідувачка кафедри психології розвитку та консультування ЖДУ імені Івана Франка Лариса Журавльова.

До річниці ЖДУ імені Івана Франка був організований екскурсійний тур музеями університету для студентів, магістрантів і викладачів СПФ

З нагоди 99-річчя Житомирського державного університету імені Івана Франка для студентів, магістрантів і викладачів соціально-психологічного факультету був проведений екскурсійний тур музеями університету.
Захоплююча подорож включала відвідування музею Природи на природничому факультеті, астрономічного науково-дослідного центру на фізико-математичному факультеті, музею історії університету та археологічного музею на історичному факультеті. Слухачі з інтересом дізналися про багату історію університету, про дослідницькі здобутки декількох поколінь науковців Житомирщини.
Студенти та викладачі кафедри психології розвитку та консультування вдячні за отримані враження кандидату фізико-математичних наук, доценту кафедри фізики та охорони праці Корнійчуку Платону Павловичу, старшому викладачу кафедри всесвітньої історії Хададовій Марині Володимирівні, старшому лаборанту кафедри зоології, біологічного моніторингу та охорони природи Мороз Вікторії Вікторівні та всім, хто допомагав в організації екскурсії!

Студентка СПФ Анастасія Светківська здобула срібло на Чемпіонаті Європи зі змішаних єдиноборств ММА

Студентка соціально-психологічного факультету Анастасія Светківська у складі національної збірної України зі змішаних єдиноборств ММА стала срібною призеркою чемпіонату Європи зі змішаних єдиноборств ММА, що проходив з 11 по 14 жовтня в іспанському місті Гвадалахара. Збірна України посіла друге командне місце, завоювавши десять нагород: одне золото, п'ять срібних медалей та чотири бронзи! Вітаємо Анастасію, та бажаємо, щоб дух міцнів, сила відновлювалась, а досягнення зростали!

Публічна лекція від Катерини Марчук на тему: «Іван Франко: психологічні особливості формування українського генія»

Соціально-психологічний факультет уже почав вітати Житомирський державний університет із 99-тим Днем народження!
16 жовтня 2018 р. старший викладач кафедри психології розвитку та консультування Катерина Марчук виступила перед викладачами та студентами соціально-психологічного факультету із публічною лекцією: «Іван Франко: психологічні особливості формування українського генія».
Присутні дізналися про психологічний механізм формування літературної, наукової обдарованості І. Франка, передумови та обставини, за яких оформилась талановитість та геніальність письменника.
Слухачі з інтересом сприйняли пропонований матеріал, про що свідчать численні питання до лектора, жваве обговорення, яке розгорнулося у кінці лекції.

27 вересня психологи міста й області та студенти СПФ мали можливість познайомитись зі стратегіями роботи в практиці педагогів і психологів США на відкритих лекціях з проблем розвитку дітей із розладами спектру аутизму у дошкільному та шкільному віці. Лекторка п. Лінда Лінда Шмідт, доктор медицини, дитячий, підлітковий і дорослий психіатр

27 вересня, у Житомирському державному університеті відбулись відкриті лекції з проблем розвитку дітей із розладами спектру аутизму у дошкільному та шкільному віці. Завдяки спільній роботі ГО "Центру розвитку сім'ї та особистості "Навички життя" (LIFE Skills) та кафедри соціальної та практичної психології педагоги і психологи міста й області та студенти мали можливість познайомитись зі стратегіями роботи в практиці педагогів і психологів США. Лекторка п. Лінда Лінда Шмідт, доктор медицини, дитячий, підлітковий і дорослий психіатр, завідувач дитячої психіатричної клініки при Університеті здоров'я та наук Орегону, звертала особливу увагу на стратегії допомоги дітям з РАС, які базуються на організації середовища, структуруванні життя та навчання, полегшення комунікації в класі.

Міжнародна співпраця: на базі соціально-психологічного факультету ЖДУ ім.І.Франка відбувся візит доктора психології, польсько-канадського професора Богдана Петрулевича

25-26 вересня 2018 року, при сприянні доктора психологічних наук, професора, завідувачки кафедри психології розвитку та консультування Л.П.Журавльової, Житомирський університет ім.І.Франка відвідав доктор психологічних наук, професор інституту психології університету Казимира Великого в Бидгощі (Польща) і Moncton Unsversity (Канада) Богдан Петрулевич.
Під час візиту професор Б.Петрулевич зустрівся з ректором ЖДУ ім.І.Франка, професором Г.Є.Киричук і проректором з наукової та міжнародної діяльності, професором Н.А.Сейко, деканом соціально-психологічного факультету Т.В.Боцян. Говорили про перспективи спільної наукової роботи, проведення досліджень та налагодження наукових зв’язків.
Перед студентами і викладачами соціально-психологічного факультету професор Б.Петрулевич виступив з публічною лекцією на тему «Psychological pollution in work organization» з проблем організаційної психології, психологічної контамінації організації праці, Durk side personality. Зі студентами, магістрантами та викладачами кафедри психології розвитку та консультування був проведений круглий стіл, присвячений питанням організації наукової роботи у Канаді та Польщі.

Фестиваль першокурсників

У рік 15-річчя Соціально-психологічного факультету Він став часом інтроспекцій становлення та історії розвитку факультету, моментом співтворчості у сьогоденні, часом надій і сподівань на майбутнє, що створювалося талановитими ведучими свята, виконавцями власних поезій, власних музичних композицій, креативних інтерпретацій відомих сучасних творів! Свято творилося талановитими першокурсниками, що вперше вийшли на сцену соціально-психологічного, а також студентами-старшокурсниками, які назавжди запам’ятають не тільки свій, але й цьогорічний концерт! Фестиваль поєднав у собі традиції соціально-психологічного, нагадав радісні спогади про усіх причетних-посвячених, подарував мрії про нові старти, надії на те, що історія – то про майбутнє! Дякуємо Тетяні Оріховій за квітучість нашої сцени, дякуємо нашому глядачу, що разом з нам був у такий святковий момент

Зустріч з директором Державної установи «Інститут економіки природокористування та сталого розвитку НАН України» Хвесиком Михайлом Артемовичем

В Житомирському державному університеті ім. Івана Франка на базі кафедри економіки, менеджменту і маркетингу відбулася зустріч з дійсним членом (академіком) Національної академії аграрних наук України та Міжнародної інженерної академії, доктором економічних наук, професором, заслуженим діячем науки і техніки України Хвесиком Михайлом Артемовичем, директором Державної установи «Інститут економіки природокористування та сталого розвитку НАН України».
Результатом зустрічі стало проведення науково-методичного семінару на тему «Особливості кадрового потенціалу закладів вищої освіти» та підписання двосторонньої угоди про співпрацю. В ході семінару було обговорено питання підвищення рівня електронного наукового фахового видання Житомирського державного університету ім. Івана Франка «Економіка. Управління. Інновації» та складу редакційної колегії, питання збільшення публікацій іноземними мовами та у співавторстві з іноземними вченими.
Академіком М. Хвесиком було зазначено, що нині в умовах формування нової економіки, економічних знань необхідно приймати до уваги три ключові фактори конкурентоспроможності освітнього потенціалу: швидкий розвиток ринку знань, широке використання інновацій і публікаційна активність.

Виставка художниці Наталі Королевич

Cьогодні на соціально-психологічному подвійна прем"єра! По-перше, знаково, коли новий навчальний рік розпочинається одразу зі старту нашого традиційного та улюбленого проекту "7 картин на 7 Небі"! Сьогодні на факультеті дебютувала акварелістка, ілюстраторка та викладачка Житомирської дитячої художної школи Наталя Королевич! Виставка поєднує в собі східні мотиви та красу Полісся, філософію життя та плинність часу, картини поєднують різні техніки виконання, вражають деталізацією та виграють неповторним різнобарв"ям кольорів, що занурює глядача в світ мистецтва пензля! По-друге, поетично-музичну імпрезу створювали студенти ННІ філології та журналістики та хороші друзі соціально-психологічного факультету Андрій Мельник та Поліна Арутунян з прем'єрами авторських композицій! Приємно, що серед великої кількості присутніх, переважна більшість - першокурсники, що з неприхованою цікавістю вивчають свій новий ДІМ, адже за словами художниці: "Дім - це не там, де стіни, дім - це там, де люди!" Виставка художниці Наталі Королевич триватиме на 7 Небі (702 ауд.) до початку жовтня!
Більше фото за посиланням - https://bit.ly/2wR8kJ4

Перший старт для першокурсників

Вітаємо студентів та викладачів зі святом Першого Дзвоника! Ми приєднуємося до вітань, що звучали на урочистостях, та бажаємо успішного навчання, нових звершень, не боятися мріяти та досягати задуманого! Будьте по-справжньому успішними, щасливими та справжніми! Нехай ці студентські роки стануть незабутніми, насиченими життям та новими можливостями! Приємно, що на святі були відзначені в т.ч. і студентки соціально-психологічного факультету: переможиці конкурсу наукових робіт Юлія Войцехівська, Анастасія Добровольська, переможиця конкурсу студенських наукових робіт фонду Віктора Пінчука Завтра.ua Юлія Вонсович, студентки Маріанна Соложенцева та Дарія Карабанова відзначені за активну життєву позицію та участь у загальнофакультестких та університетських заходах, а також за найвищий вступний бал відзначена першокурсниця Анна Лук'янчук. Дякуємо Костянтину Поплавському за фейєричну презентацію факультету на загальноуніверситетських урочистостях.
Більше фото за посиланням - https://bit.ly/2NIo1ta