Новини соціально-психологічного факультету

Про факультет Деканат Кафедри факультету Наукова діяльність Проекти факультету Новини

На КВАРТИРНИК до СПФ

15 листопада соціально-психологічний був радий вітати всіх своїх друзів та гостей на Квартирнику. Друзі, спасибі всім, хто сьогодні був разом з нами! Спасибі всім нашим артистам, хто радував, смішив, засмучував, змушував хвилюватися, дивував та завдяки кому бігали мурашки і підходили сьози! Спасибі всім, хто провів години репетицій, підготовок та до останньої краплини подарував себе глядачеві! Спасибі і за те, що даєте можлиівсть разом з Вами творити, кожного разу долати все нові і нові виклики! Ми дякуємо нашим друзям - гурту My Generation не забуваєте свій факультет! А ще - спасибі Ангеліні Пастернак та Олександрі Кішці за неймовірну атмосферу та декор у нашій "квартирі". Спасибі Катерині Вдовенко та Володимиру Фещуку за фото та відео підтримку заходу! Ну і звісно, наш Квартирник не відбувся б без Вас! То ж ми безмежно дякуємо нашому глядачеві, що підтримував і проживав кожен номер з нами, хто попри щоденну завантаженість вніс нас в свій графік і завітав до нас, хто поважає працю тих, які запрошуючи чекали на Вас! А ще ми дякуємо мамам наших студентів, що вітали своїх дітей на сцені, та дякуємо нашим гостям факультету, студентам з Острога, що стали частинкою неймовірно дива під назвою творчість! Друзі, спасибі, що створюєте нашу СПФ родину, надихаєте та окриляєте! І до речі, Квартирник - таки найтепліший концерт року!.

Відкрита лекція Анни Каніос, професорки Університету імені Марії Кюрі-Склодовської у Любліні (Польща)

13 листопада на соціально-пихологічному факультеті лекцією «Соціальна робота у Польщі: можливості та перешкоди розвитку» розпочався візит пані Анни Каніос, докторки педагогічних наук, професорки, завідувачки кафедри соціальної роботи Університету імені Марії Кюрі-Склодовської у Любліні (Польща).

Студенти СПФ разом із викладачами та студентами університету побували на презентації нової книжки братів Капранових "Майдан. Таємні файли"

10 листопада студенти соціально-психологічного разом із викладачами та студентами університету побували на презентації нової книжки братів Капранових "Майдан. Таємні файли" та інших книжок авторів. Письменники в звичній для них доброзичливій і трохи гумористичній манері говорили про серйозні речі недалекої історії Майдану, акцентували увагу на важливість індивідуальної та суспільної пам"яті як уроку для майбутнього. Також всі присутні мали можливість придбали інші твори письменників і прийняти участь в автографсесії.

Вітаємо наших майбутніх соціальних педагогів з успішним дебютом на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі "Ліга педагогів"

9-10 листопада команда зі студенток 32 групи спец. "Соціальна педагогіка" Вікторію Соснівську, Тетяну Булуй, Катерину Ковальчук, Інну Сенько у супроводі завідувачки кафедри соціальних технологій Світлани Коляденко та викладача кафедри Сергія Котлового успішно дебютували на Першому Всеукраїнському фестивалі-конкурсі "Ліга педагогів" в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини. Команди змагалися у презентаціях агіт-реклам "Краща молодь світу", танцювальному конкурсі, інтелектуальному марафоні та ігровому батлі, крім того, окрасою візиту стала екскурія Національним дендропадком "Софіївка". Ми дякуємо організаторам за чудові емоції та враження та вітаємо нашу команду з успішним дебютом!

Майстер-клас з виготовлення топіарію для дітлахів та їх мам

Цього тижня ми з майбутніми соціальними педагогами продовжили нашу волонтерську ініціативу візитів в онкогематологічне відділення Житомирської обласної дитячої лікарні. Майстер-клас з виготовлення топіарію для дітлахів та їх мам провела студентка 42 групи Аня Буднік. Ми вдячні за неймовірний досвід, заряд позитиву дітлахам з мамами та спасибі за підтримку нашої ініціативи "Інклюзивному читальному залу" Житомирської обласної універсальної наукової бібліотеки ім.О.Ольжича та Людмилі Свободі, голові благодійного фонду "Разом до життя".

З профорієнтацією до смт Хорошів

10 листопада координатор профорієнтаційної роботи університету Сергій Ніколаєнко спільно з представником Вінницького регіонального Центру оцінювання якості освіти відвідали навчальні заклади смт Хорошів. Говорили про особливості вступної кампанії-2018, ознайомили майбутніх випускників зі спеціальностями.

Вітаємо наших спортсменів

Аннуся Голян, Олег Любарець, Кристина Ковальчук стали учасниками легкоатлетичного кросу до Дня студента. Особливі вітання Анні Голян, студентці 12 групи, яка зайняла перше місце в святковому забігу серед дівчат.

Студенти 12 групи відвідали Центр ресоціалізації наркозалежної молоді "Твоя перемога"

9 листопада студенти 12 групи разом з викладачем кафедри соціальних технологій Сергієм Товщиком відвідали Центр ресоціалізації наркозалежної молоді "Твоя перемога". Психологиня Центру Наталья Горбова розповіла про структуру діяльності мережі центрів ресоціалізації в Україні, ознайомила з технологією практичної роботи закладу та дозвіллям реабілітантів. Дякуємо випускниці соціально-психологічного факультету Наталії Горбовій за багаторічну співпрацю з факультетом

З профорієнтацією до КЗ "Житомирського обласного ліцею-інтернату для обдарованих дітей"

9 листопада викладач соціально-психологічного факультету Сергій Ніколаєнко спільно з представником Вінницького регіонального Центру оцінювання якості освіти відвідав КЗ "Житомирський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей". Говорили про особливості вступної кампанії-2018, ознайомили майбутніх випускників зі спеціальностями ЖДУ

Майбутні соціальні педагоги дебютували на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі "Ліга педагогів"

9 листопада студентки 32 групи спеціальності "Соціальна педагогіка" Вікторія Соснівська, Катерина Ковальчук, Інна Сенько та Тетяна Булуй разом із завідувачкою кафедри соціальних технологій Світланою Коляденко та викладачем кафедри Сергієм Котловим розпочали участь у Першому Всеукраїнському фестивалі-конкурсі "Ліга педагогів" в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини, що триватиме 9-10 листопада. Позаду вже два конкурси! І ми бажаємо дівчатам успіху завтра та тримаємо за них кулачки!

Кафедра економіки, менеджменту і маркетингу разом зі студентами відвідали мальовничий куточок України – місто Бердичів

8 листопада 2017 року кафедра економіки, менеджменту і маркетингу разом зі студентами відвідали мальовничий куточок України – місто Бердичів, яке зберігає давні таємниці та легенди. У Бердичеві ми побачили багато величних середньовічних будівель, кожна з яких має свою історію та познайомилися з одним із найбільших виробничих підприємств. Всі отримані враження, емоції та світлини хочеться представити у вигляді «пенталогії»:
І частина – «Санктуарій Матері Божої Бердичівської»;
ІІ частина – Бердичів – історичний!»;
ІІІ частина – «Бердичів – писемний!»;
ІV частина – «Бердичів – Єврейський Париж»;
V частина – «Бердичів – виробничий».

Студентки 52 групи відвідали Житомирський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів

8 листопада 2017 року студентки 52 групи соціально-психологічного факультету, разом з Ілліною Ольгою Володимирівною відвідали Житомирський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Працівники закладу (методист, вихователі, медсестри) люб'язно погодились розповісти про свій заклад, а також провести екскурсію класами, в яких займаються з дітьми.

З профорієнтацією до Н.-Волинського та смт. Пулини

7 листопада викладачі і студенти соціально-психологічного факультету разом з колегами з інших факультетів / інститутів Житомирського державного університету ім.І.Франка спільно з представниками Вінницького регіонального Центру оцінювання якості освіти відвідали навчальні заклади м. Н.-Волинького та смт. Пулини. Говорили про особливості вступної кампанії-2018, ознайомили майбутніх випускників зі спеціальностями ЖДУ.

Проект «Інноваційний університет та лідерство» за участі доцента кафедри соціальних технологій Ситняківської Світлани Михайлівни

Закінчилася перша частина проекту «Інноваційний університет та лідерство», фаза III-Інновації та відносини з оточенням, у якому бере участь доцент кафедри соціальних технологій Ситняківська Світлана Михайлівна. Проект передбачає підготовку лідерів, готових впроваджувати інновації в систему вищої освіти України. Цей проект здійснювався на базі Варшавського університету (Варшава) та Ягелонського університету (Краків). У межах проекту слухачам були проведені лекції та тренінги кращими професорами Варшавського та Ягелонського університетів: Мачеєм Дущиком, Єжи Возніцьким, Анною Гіза-Полещук, Войчехом Совою та багатьма іншими. Закінчення проекту передбачається у травні 2018 року, коли будуть представлені результати втілення проектів учасниками у ВНЗ, які вони представляють.

Посвята першокурсників у "Однокашники"

Домашнє, тепле та смачнюче свято - посвята першокурсників у "Однокашники" сьогодні відбулася на СПФ! Студенти та викладачі разом скуштували студентської каші вперше, готуючись разом за роки навчання спробувати радіть, щастя, успіх на смак ! Першокурсники мали можливість представити свої творчі здібності та презентувати візитівку своєї групи разом з куратором, а ще заприсягнутися в вірності до майбуньої професії та отримати свої корпоративні браслети зі спеціальності! Спасибі Inna Slobodenyuk за карколомні випробування для наших першокурсників та маленькій Наталочці за зворушливе виконання гімну СПФ разом з усім факультетом ;) Друзі, ми вітаємо Всіх Вас у дружній родині СПФ! Більше фото за посиланням - https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.1712262188798145&type=3

Cтуденти спеціальностей «маркетинг», «менеджмент» та «економіка» побували на ТОВ «Житомирський м’ясокомбінат»

2 листопада студенти спеціальностей «маркетинг», «менеджмент» та «економіка» побували на ознайомчій екскурсії на ТОВ «Житомирський м’ясокомбінат». Відвідувачів ознайомили з історією створення, системою управління і функціонування підприємства, а також показали всі стадії виробничого процесу. Студенти мали змогу поставити запитання щодо особливостей організаційної побудови підприємства, внутрішнього і зовнішнього середовища його функціонування, на які отримали вичерпні та цікаві відповіді. На завершення зустрічі була надана можливість продегустувати новинки продукції, яку виготовляє підприємство. Щиро дякуємо керівництву ТОВ «Житомирський м’ясокомбінат» та Катерині Маляновській (випускниці ЖДУ імені І.Франка) за організацію і проведення цікавої пізнавальної екскурсії та можливість «занурити» студентів у реальні умови функціонування сучасного вітчизняного підприємства! Результатом екскурсії стало отримання домовленостей щодо проходження практики студентами кафедри економіки, менеджменту і маркетингу Житомирського державного університету імені Івана Франка на ТОВ «Житомирський м’ясокомбінат» у майбутньому.

На СПФ знову звучить поезія

Листопад для Вечорів вільної поезії особливий, адже вже рік, як на соціально-психологічному створена творча лабораторія для закоханих у слово! За цей час не порахувати прочитаних та списаних віршами сторінок, не порахувати представлених сучасних авторів, але ми з трепетом чекаємо і пам'ятаємо всіх наших читачів та слухачів! Отож, сьогодні було по-справжньому затишно, по-домашньому тепло, а ще як ніколи радісно від авторських дебютів та вже улюбленої сучасної української поезії! Друзі, щиро дякуємо усім за неймовірно теплу та затишну, поетично окрилену осінь на СПФ! Дякуємо за щирі емоції та посмішки, дякуємо за радість та насолоду спілкування! Більше фото за посиланням - https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.1711581278866236&type=3

Лекція випускника фулбратівської програми, юриста Марка Опанасюка

1 листопада на соціально-психологічному факультеті відбулася лекція випускника фулбратівської програми, юриста Mark Opanasiuk на тему: "Правила успішних переговорів для досягнення власних цілей". Під час заходу відбулася презентація можливостей Програми імені Фулбрайта в Україні, консультаційних центрів EducationUSA і Посольства США Більше фото за посиланням - https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.1711025428921821&type=3

Налагоджуємо нові контакти

1 листопада декан СПФ Тетяна Боцян, доцент кафедри теоретичної і практичної психології Людмила Котлова та завідувачка кафедри іноземних мов і новітніх технологій навчання Наталія Андрійчук відвідали з дружнім візитом Уманський державний педагогічний університет ім. Павла Тичини, де ближче познайомились з діяльністю навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти, факультету соціальної та психологічної освіти та факультету іноземних мов. Дякуємо колегам з Умані за теплий прийом, а особливо Кобернику О.М. та Чирві О.Г.

Наші за кордоном

Завідувачка кафедри теоретичної та практичної психології, доктор психологічних наук, професор Лариса Петрівна Журавльова перебуває наразі на стажуванні у Інституті психології Університету Казимира Великого в Бидгощі (Польща). Цікаві лекції, обмін досвідом, спілкування з колегами-іноземцями, консультації аспірантів - і це лише частина насиченого першого робочого тижня. Лариса Петрівна ділиться першими враженнями: "Позитивній та швидкій адаптації сприяли гостинність наших польських колег: директора інституту, професора Януша Тремпали, заступника директора, доктора психологічних наук М. Басінської, доктора психрлогічних наук Г. Ліберської, аспірантів, магістрантів, студентів."

День психології у Житомирській ЗОШ №26

"Цікаво, креативно, інформативно, практично..." Так рефлексують вчителі та учні ЗОШ №26 про День психології у школі. Дякуємо практичним психологам освітніх закладів міста, викладачам соціально-психологічного факультету ЖДУ імені Івана Франка за гарні майстерні, а ЗОШ №26 за відкритість та любов до психології.

Викладачі кафедри теоретичної та практичної психології прибули на місячне стажування до Вищої школи менеджменту у Варшаві

Викладачі кафедри теоретичної та практичної психології Коломієць Тетяна Володимирівна та Шмиглюк Оксана Геннадіївна прибули на місячне стажування до Вищої школи менеджменту у Варшаві. Впродовж місяця викладачі будуть знайомитися з особливостями організації навчально-виховного процесу в університеті, специфікою методики викладання психологічних дисциплін, вивчати педагогічний досвід та інноваційні методи польських колег, налагоджувати співпрацю між університетами. Про радушний прийом наших колег потурбувалася їхній куратор - завідувачка кафедри психології, чарівна пані Христина Тереза Панас. Дане стажування було організоване головою ГО «Студентський польський клуб» пані Валентиною Юсуповою.

З профорієнтацією до Андрушівки

26 жовтня викладачі кафедри теоретичної та практичної психології Ксенія Гавриловська та Тарас Кулаковський, а також студентки СПФ Наталія Кужель, Вікторія Рудницька та Діана Гекалюк долучилися до Ярмарки професій (м. Андрушівка). Презентували університет та спеціальності соціально-психологічного, говорили про особливості вступу, можливості, що відкриває навчання та перспективи подальшого працевлаштування

Вечір затишного кіно стартував

"Повернення додому — цікава штука: знайомі картини, звуки, запахи... єдиний, хто змінився — ти сам" (Бенжамін Баттон)
26 жовтня в нас стало ще більш затишно та натхненно, адже вже стартували Вечори затишного кіно. Сьогодні розгадували оскароносну "Загадкову історію Бенджаміна Баттона" про долю унікальної людини, про людей і події, що чекають попереду, про любов, яку він знайде і втратить, про радощі життя і смутку втрат і про те, що залишається з нами поза часом

Майбутні соціальні педагоги дебютували з форум-виставами

24-25 жовтня для студентів 32 групи були як ніколи насиченими та креативними, адже студенти дебютували та водночас звітувалися своїми форум-виставами з дисципліни "Основи сценарної роботи соціального педагога". Цьогоріч для глядача-актора було представлено чотири форум-вистави на гостру соціальну тематику, в яких студенти випробували свої літературні й акторські здібності, вміння імпровізувати та зрежисерувати захід. Форум-вистава дає хороший експериментальний майданчик для пошуку різних конструктивних шляхів вирішення проблеми, поставленої на початку вистави, пропрацьовувати та вирішувати ситуацію. Дякуємо нашим активним глядачам та студентам 32 групи за яскравий творчий дебют і креативний післясмак і вже неймовірне почуття очікування вас всіх вже в інтерактивних виставах!
Більше фото за посиланнями:
"Чужі рідні люди" - https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.126977511338727&type=3
"7я" - https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.126863941350084&type=3
"За трьома капцями" - https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.127061157997029&type=3
"Життя за життя" - https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.126855848017560&type=3

Студенти 32 групи відвідали державну установу "Житомирська установа виконання покарань (№8)"

23 жовтня студенти 32 групи у супроводі викладача кафедри соціальних технологій Сергія Товщика відвідали державну установу "Житомирська установа виконання покарань (№8)". Майбутні соціальні педагоги на власні очі побачили місця тримання осіб, які перебувають у конфлікті з Законом. Відвідувачі змогли ознайомитись з умовами перебування у слідчому ізоляторі, порядком відбування покарання засудженими різних категорій, кімнатою психологічної розгрузки для засуджених і ув’язнених. Студенти розглядали облаштування камер, мали можливість порівняти умови утримання неповнолітніх ув’язнених зі звичайною камерою СІЗО та карцеру. Побачили студенти клас навчально-консультаційного пункту і спортзал для неповнолітніх, їхні дворики для щоденної прогулянки

Студенти СПФ завітали до Житомирського військового госпіталю

Чудовим завершенням Покровського благодійного ярмарку став сьогоднішній візит студентів соціально-психологічного до Житомирського військового госпіталю разом з активною волонтеркою установи Галиною Вишневською. Завдяки зібраним за час Ярмарку коштам, подарували відділенню неврології водонагрівач для процедурної кімнати та пригостили хлопців, які пербувають на лікуванні, яблуками, печивом, цукерками та домашніми штрудлями. Кілька годин спілкування з хлопцями та яскраві осінні фото на пам'ять про добру справу стали чудовим завершенням неймовірно насиченого тижня. Друзі, ми дякуємо всім Вам за підтримку та допомогу. Більше фото за посиланням - https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.1698767920147572&type=3

Презентація Стипендіальної програми «Завтра.UA»

20 жовтня на соціально-психологічному відбулася презентація Стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука. Спасибі Тетяні Коваль, провідній фахівчині відділу аспірантури та докторантури, за змістовну презентацію Програми та можливості для стипендіатів. Більше інформації за посиланням - http://zavtra.in.ua/about/us/

Квест-посвята у першокурсники

В День народження Університету на наших першокурсників чекало справнє випробування та довгочікуваний сюрприз! Першокурсників чекав справжнісінький квест, насичений креативними завданнями, веселощами та крутим настроєм! Обряд ініціації виявився успішним, адже у нагороду за виконані завдання, першокурсники урочисто отримали свої студентські квитки, що завідчують їх приналежність до найкращого соціально-психологічного факультету! Спасибі студентському братству СПФ за чудову ідею і її креативне втілення! Більше фото за посиланням - https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.1698002270224137&type=3

Студенти та викладачі СПФ грають у волейбол

19 жовтня відбувся студенсько-викладацький матч з волейболу на соціально-психологічному факультету. Учасники отримали неймовірні позитивні емоції та враження, а глядачі - видовищну гру. Ми вітаємо наші команди переможців і з нетерпінням чекаємо наступних матчів. Більше фото за посиланням - https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.1697816320242732&type=3

Танцювальний флешмоб "Яків"

18 жовтня студенти та викладачі з величезною приємністю "зтанцювали" подарунок. Танцювальний флешмоб "Яків" - подарунок соціально-психологічного до Дня народження Житомирського державного університету імені Івана Франка. Більше фото за посиланням - https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.1696630777027953&type=3

Тюльпанове серце від СПФ

Традиційно соціально-психологічний в День народження Університету дарує своє неймовірне тюльпанове серце! Шукаймо себе на фото, а весною - свої тюльпани на клумбі ;) Ми дякуємо всім студентам та викладачам факультету за небайдужість, активність та працю! І сподіваємося, що зовсім скоро нас радуватиме нове неймовірної краси студентсько-викладацьке серце, що з трепетом заб.ється у грудях факультету новими потужними проектами, новими успіхами та креативом! Такі події справді надихають... Дякуємо! Більше фото за посиланням - https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.1695703453787352&type=3

"Що? Де? Коли?"

17 жовтня відбувся 3-й турнір "Що?Де?Коли?". В цьому році участь взяли 4 команди, які були розподілені за курсами. Інтелектуальна гра складалась з 5 турів. Всі команди отримали майже однакову кількість балів, тому вирішальним в цьому турнірі стало фінальне питання. Результати: 1 місце - команда 4 курсу, 2 місце - команда 2 курсу, 3 місце - команда 1 курсу, 4 місце - команда 3 курсу. Висловлюємо подяку всім учасникам заходу. Вітаємо переможців!!!
Більше фото за посиланням - https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.1695748630449501&type=3

Святковий концерт до Дня народження Університету

Приємно, коли в День народження Університету наші викладачі отримують відзнаки! Ми вітаємо колег, бажаючи подальших здобутків у викладацькій та науковій діяльності!

Всесвітній день паліативної допомоги

12 жовтня майбутні соціальні педагоги разом з Інною Палько та Сергієм Товщиком долучилися до заходів присвячених Всесвітньому дню паліативної допомоги, що проводяться з метою покращення якості життя людей на кінцевій стадії невиліковної хвороби, відвідавши соціальний концерт "Подаруй шанс", де стали учасниками молодіжного флешмобу "Зніми рожеві окуляри". Більше фото за посиланням - https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.1691133870910977&type=3

Вітаємо магістрів з отриманням студентського квитка

12 жовтня наші магістри отримали студентські! Бажаємо зберегти почуття духу справжнього студентсва, успіхів у всіх сферах життя, наснаги на нові звершення та сталості у професійному розвитку. Більше фото за посиланням - https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.1690972050927159&type=3

"7 картин на 7 небі" від Наталії Мощенко

11 жовтня на соціально-психологічному у проекті "7 картин на 7 небі" з казково-красивою виставкою дебютувала художниця-ілюстраторка Наталія Мощенко. Картини захоплюють яскравістю кольорів та промальовкою деталей, глибиною образів та композиційною довершеністю. Історія успіху художниці та "коментарі" її маленького сина подарували присутнім незабутню атмосферу світлої радості, безпосередності та дитячого захоплення. Насолодитися виставкою можна буде до середини листопада. Більше фото за посиланням - https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.1690183591006005&type=3

Візит студенток-першокурсниць до Центру соціально-психологічної реабілітації для дітей "Сонячний дім"

10 жовтня студентки-першокурсниці спец. "Соціальна робота" разом з Сергієм Товщиком та старшокурсницею Наташею Кужель мали перше практичне заняття в Центрі соціально-психологічної реабілітації для дітей "Сонячний дім". На занятті ознайомилися зі структурою, формами та методами роботи в закладі та познайомилися з дітьми, які на разі перебувають в Центрі. Візит до Центру став початком майбутніх соціально-педагогічних практик студентів соціально-психологічного факультету

Соціально-психологічний подорожує

7 жовтня соціально-психологічний завітав та відчув на смак і на дотик враження від одного з семи чудес України - стародавньої Хотинської фортеці, неприступного бастіону, що вже більше восьми століть береже пам"ять про героїчну історію рідної землі та народу, а також завітали до перлини Поділля - міста Кам"янця-Подільського, історична частина якого наповнена різнобарвністю поєднання культур народів, архітектурою різних епох і напрямів, вражає поєданням неповторного стилю, смаку, що й до сьогодні наповнює місто власною автентичністю і оригінальністю, захоплює дух загадковістю і таємничістю. Ще однією приємністю став фестиваль повітряних куль та вечірня прогулянка старим містом. Друзі, шукайте себе на фото та приєднуйтеся до нас в наступних подорожах. Більше фото за посиланням - https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.1687392141285150&type=3

Візит майбутніх соціальних педагогів до "Сонячного дому"

5 жовтня студентки 42 групи разом з викладачем кафедри соціальних технологій Інною Літягою відвідали Обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей "Сонячний дім", де мали змогу ознайомитись з особливостями роботи Центру та специфікою роботи соціального педагога у даному закладі. Особливим щирим моментом для студенток стало знайомство та спілкування з вихованцями Центру

На соціально-психологічному знову звучить поезія

4 жовтня на соціально-психологічному знову звучить поезія! На календарі осінь, а нам нестримно хочеться зберегти трошечки тепла та затишку! Спасибі всім нашим друзям, хто разом з нами співтворив на Вечорі вільної поезії! А ще, неймовірно приємно, коли до нас повертаються наші випускники!

ВКЛЮЧАЙСЯ-ДОЛУЧАЙСЯ-ПРИГОЩАЙСЯ

Друзі, Покровський ярмарок триває! Найсмачніші "Бургер з 7 неба" та "БутерБрат" чекають на тебе! Долучайтеся до нас!

Лекція: «Інтернет-маркетинг. Основи і тренди»

3 жовтня студенти та викладачі соціально-психологічного факультету відвідали лекцію на тему: «Інтернет-маркетинг. Основи і тренди», проведеною виконавчим директором, практикуючим маркетологом «Агентства Інтернет-маркетингу Дмитра Дімбровського» Оксаною Корсун. Були розкриті основні питання щодо специфіки діяльності підприємств інтернет-маркетингу, особливостей роботи SEO-спеціалістів, коперайтерів, маркетологів, SMM-спеціалістів тощо. Всі учасники отримали нові знання, цікавий досвід та можливість подальшого навчання в цій сфері. Охочих запросили на навчання в перші Школі коперайтингу

Підготовка клумби до тюльпаново серця розпочата

Друзі, сьогодні зробили ще крок до того, щоб навесні у нас знову розквітло тюльпанове серце! На разі, розпочали готувати клубму! Приєднуйтеся до прибирання нашої клумби в середу (4 жовтня) об 11.20!
PS. Осінні квіти агератуму та чорнобривців вже сьогодні створюють теплу і затишну атмосферу на кафедрах факультету/ Більше фото за посиланням - https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.1682445075113190&type=1

На СПФ стартував Покровський благодійний ярмарок

Друзі, сьогодні стартував Покровський благодійний ярмарок! Запрошуємо не тільки посмакувати, але і стати активним учасником - волонтером та створювати наймачніші "бургери з 7 неба", а також будемо раді Вашим авторським кулінарним шедеврам!

День працівника освіти на СПФ

День працівника освіти на соціально-психологічному святкували традиційно креативно та активно: на факультеті, починаючи з пар і завершуючи деканатом, тривав день самоврядування! Неймовірним подарунком став традиційний "Концерт на сходах" - як завжди все на найвищому рівні! Дякуємо за неймовірне свято та вітання! Більше фото за посиланням - https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.1678564568834574&type=1

Висадження іменного куща троянди до дня народження ННІ педагогіки

Друзі, сьогодні разом з Володимиром Літньовим висадили іменний трояндовий кущ, який соціально-психологічний факультет подарував ННІ педагогіки з нагоди 10-річчя з побажаннями розвитку та процвітання!
PS. Продовжуємо висаджувати нашу Трояндову алею до Дня народження університету!Більше фото за посиланням - https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.1678649155492782&type=1

Профорієнтаційна робота на соціально-психологічному стартувала

28 вересня 2017 року викладачі соціально-психологічного факультету Ніколаєнко Сергій Миколайович, Котлова Людмила Олександрівна та Котловий Сергій Анатолійович спільно із студентками Гекалюк Діаною, Рудніцькою Вікторією взяли участь в «Ярмаці професій» у м.Баранівка, де мали можливість зустрітися із випускниками шкіл та ознайомити їх із особливостями отримання професії на нашому факультеті, перевагами навчання, перспективами працевлаштування. Дякуємо організаторам за запрошення!

Фестиваль першокурсників

Друзі, 27 вересня Фестиваль першокурсників відкрив серію мистецьких проектів на СПФ! Магія СПФ сьогодні втілила в життя мінімум одне неймовірне бажання загадане нашими першокурсниками, які дебютували сьогодні на сцені як учасники та в залі як глядачі Фестивалю першокурсників - неймовірно яскравого, та найдзвичайно різноманітного за жанровістю виступів на дотик теплого та щирого на смак емоцій і вражень від енергії творчості наших першокурсників! Більше фото за посиланням - https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.1676856415672056&type=1

Peace Begins With Us

21 вересня соціально-психологічний факультет долучився до Всеукраїнської акції "День Миру in UA 2017", приєднавшись разом з 65 учасниками різних міст України до відзначення Міжнародного дня миру. Ми дякуємо студентам, викладачам та всім активним і креативним, хто створював разом з нами малюнок на асфальті "Мир починається з любові". Ми спробували спинити мить і спіймати в об.єктив Ваші малюнки та меседжі! І справді - мир починається з нас! Більше фото за посиланням - https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.1671618859529145&type=3

Студенти 32 групи створили атмосферний вечір поезії

Друзі, 20 вересня студенти 32 групи, готуючи виконання до креативних завдань дисципліни "Основи сценарної роботи", натхненно ділилися власними вміннями, читали свої улюблені поезії, також прозвучала одкровенням і власна авторська поезія! Новий формат Вечора вже сьогодні може бути чудовим запрошенням на наступний! Спасибі студентам 32 групи, що подарували непідробні щирі та хвилюючі емоції та переживання усім, хто завітав до тренінгового центру! PS. Новим символом Вільної поезії Вільних людей пропонуємо від сьогодні вважати літак, що гордо розправляє крила в польоті до мрії! Більше фото за посиланням - https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.1670826722941692&type=1

Презентація курсів польської мови

Друзі, 20 вересня відбулася презентація курсів польської мови від Валентини Юсупової, голови громадської організації «Студентсько-польський клуб». Зареєструватися можна за посиланням - https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfTW6F6BSfCyx3hyr76YtOhHqUfUDoVvW1D3wYI-OyOCDJATg/viewform

Адаптаційний тренінг для першокурсників

Друзі, продовжуємо традицію адаптаційних тренінгів для першокурсників! Цьогоріч першими пізнавати всі особливості життя на соціально-психологічному першокурсники розпочали з Вікторією Кошелюк та Лесею Олійник. Спасибі за потужний старт для 14 групи та чекаємо цікавих новин від наступних груп першокурсників.

Вітаємо магістрантку 73 групи соціально-психологічного факультету Ольгу Ткачук

Вітаємо магістрантку 73 групи соціально-психологічного факультету Ольгу Ткачук з отримання стипендії Житомирського міського голови! Зичимо Ользі подальших професійних здобутків та успіхів у всіх її починаннях!

Навчання в школі толерантності

Нещодавно доцент кафедри теоретичної та практичної психології К.П. Гавриловська взяла участь у тренінгу Школа толерантності з питань ВПО (внутрішньопереміщених осіб) та ЛЖВ (людей, що живуть з ВІЛ)". Тренінг проходив у сакральному для всіх українців місці - на острові Хортиця. Завдяки професійній та злагодженій роботі тренерів та організаторів наша група мала можливість ознайомитися з особливостями роботи громадських організацій у Запоріжжі, обговорити міфи та стереотипи щодо ВІЛ, отримати вичерпну інформацію про особливості психоконсультаційної роботи з ВІЛ-позитивними людьми. Більше інформації за посиланням - http://genderz.org.ua/poinformovanist-yak-krok-do-porozuminnya-shkola-tolerantnosti-z-pitan-vpo-ta-lzhv-u-vidgukah-yiyi-uchasnits/

Презентація Ради Студентського Братства СПФ для першокурсників!

Друзі, 13 вересня відбулася презентація Ради Студентського Братства СПФ для першокурсників! Запрошуємо студентів долучатися до наступних комітетів:
- навчально-науковий комітет - голова Тетяна Ільніцька;
- редакційно-інформаційний комітет - голова Катерина Вдовенко;
- культурно-масовий комітет - голова Влад Дранківський;
- комітет зв.язків з громадськістю - голова Анастасія Янішевська;
- фінансовий комітет - голова Альона Волощук;
- волонтерський комітет - голова Вікторія Соснівська;
- соціально-побутовий комітет - голова Аліна Гаврилюк;
- професійно-орієнтаційний комітет - голова Катя Мельник;
- комітет фізичного виховання та спорту - голова Олег Любарець.
Рада студентського братства чекатиме САМЕ НА ТЕБЕ. Не пропусти свій шанс. Будуймо майбутнє на СПФ разом.

Навчання в першій столиці Польщі

8 вересня разом з Миколою Орликовським, деканом Гнезнінської Вищої Школи "Міленіум", к.е.н., доц., відмінником освіти України, говорили про можливості отримання польського диплому від Гнезнінської Вищої Школи. Додаткову інформацію можна дізнатися тут - ПРЕЗЕНТАЦІЯ

Вечір вільної поезії знову на СПФ

6 вересня на соціально-психологічному знову звучить поезія! Вечір вільної поезії знайшов нову чудову локацію, багато нових друзів, очі яких горять запалом та життям! Неймовірна поетична осінь розпочалася з оголеного спілкування в чистому-живому-неповторному процесі співтворчості, у справжньому відчуванні-переживанні, що закарбоване в слові, в поетичному відображенні реальності! Більше фото за посиланням - https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.1658491274175237&type=1&pnref=story

"7 картин на 7 небі" від Аліни Далініної

Проект "7 картин на 7 небі" знову на СПФ! 6 вересня неймовірно яскраво та легко знайомилися з Аліною Далініною та її виставкою картин #стихпростул! Творчість Аліни вражає неординарністю та оригінальністю, а мотивуючі слова - захоплюють, дарують крила та надихають летіти за мрією! Приємно, що відкриття традиційного проекту факультету відвідали адміністрація університету - в.о. ректора А.Шевчук та проректори Л.Янович та Н.Сейко, викладачі та студенти ЖДУ! Яскравим акцентом став авторський музично-поетичний супровід презентації від студентів університету Євгена Коваленка та Андрія Мельника! А ще - тепер на соціально-психологічному є свій власний стілець здійснення бажань дизайну Аліни Далініної! Запрошуємо прочитати виставку та загадати своє омріяне бажання! Виставка траватиме до кінця вересня! Більше фото за посиланням - https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.1658120100879021&type=3

Перший старостат на СПФ!

Стартували! Вітаємо старост першого курсу з новим статусом! Вітаємо всіх старост з початком та бажаємо насичено цікавого начального року, успіхів у навчанні та гарних результатів прийдешньої сесії!

Перший старт для першокурсників соціально-психологічного факультету

1 вересня пролунав Перший дзвінок для #окрилених_мрією 75 першокурсників соціально-психологічного факультету! Сьогодні для них все було новим - університет, одногрупники та викладачі, а ще - перша пара та знайомство з майбутньою професією ! Родина СПФ щиро вітає своїх першокурсників та бажає цікавого навчання, нових друзів та вдалого складання майбутніх сесій, а ще - не зраджувати своїм мріям та завжди на відмінно складати найважчий життєвий екзамен - бути Справжніми Людьми!