Соціально-психологічний факультет

Про факультет Деканат Кафедри факультету Студентське братство Проекти факультету Новини

Ми у мас-медіа

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2014 рік 

Степанюк Інна про Інклюзію в Україні та Британії

8 жовтня 2013 року асистент кафедри соціальної та практичної психології Інна Степанюк побувала на Українському радіо Національної радіокомпанії України в м. Києві http://radioukr.com.ua/ua/, де в інформаційно-музичній програмі "Обрії" розповіла про свій досвід стажування в реабілітаційному центрі Британії та про інклюзію людей з інвалідністю в Україні та Британії. Розмову вела журналістка Українського радіо Віолетта Карлащук. В прямому ефірі програма звучала 12 жовтня 2013 року http://schedule.nrcu.gov.ua/grid/channel/period/item-listen-popup.html?periodItemID=234966

 

«Крок до успіху»

«Крок до успіху» У перший день навчального року кореспондент «Крок-радіо» Віктор Мельниченко зустрівся з новим деканом соціально-психологічного факультету Житомирського державного університету ім. Івана Франка, доктором психологічних наук, професором Ларисою Петрівною Журавльовою.

2013 рік

В радіопередачі «Час по європейськи» на обласному радіо майбутній психолог Юрій Манілов (студент 1 курсу), майбутній практичний психолог Ірина Козленко (студентка 3 курсу) та асистент кафедри соціальної та практичної психології Інна Степанюк розповідають про особливості вивчення англійської та італійської мов студентами та викладачами соціально-психологічного факультету.

Про досвід перебування в Україні, у Житомирі, про кроскультурні відмінності українців, американців та грузинів, про свою волонтерську діяльність у Житомирському державному університеті імені І.Франка, та, зокрема, на 7 небі, про викладання фахових дисциплін англійською мовою, про студентів та ще про багато іншого українською мовою розповідає волонтерка Корпусу Миру США в Україні Ніка Оманідзе.

Олена Харчишина про міжнародні проекти СПФ


Журналістка обласного радіо Олена Лаговська в радіопередачі "Акценти" поцікавилась у асистентки кафедри соціальної та практичної психології Інни Степанюк про її досвід волонтерського стажування у Швейцарії. Саме про це і піде мова далі...

2012 рік

2011рік

Молодь Житомирщини - ветеранам та дітям війни
Французькі канікули на СПФ
29 вересня в рамках мистецького проекту «7 картин на 7-му небі» відбулася презентація картин заслуженого працівника культури, художника Віктора  Шкуринського.
У рамках проекту «Формування толерантності до представників етнічних та меншинних груп населення через просвіту студентської молоді», що здійснюється завдяки Американській асоціації юристів, Житомирській обласній Асоціації фахівців соціальної сфери та кафедрі соціальної педагогіки та педагогічної майстерності, 29 вересня 2011 року в актовій залі Житомирського державного університету імені Івана Франка відбулася вистава Соціально-інтерактивного театру життя «Я не люблю…, або…» згідно вищезгаданої тематики.
Фестиваль першокурсників соціально-психологічного факультету - 2011 (20.09.2011)
Як обрати професію. Поради професора Олександра Музики  
"Аналізуйте, вибирайте, поступайте...!"
Радіопередача "Тандем" - Як обирати професію (20.02.2011)
Телепередача "Соціальні пріорітети" з професором Олександром Музикою
Урочисте вручення дипломів студентам соціально-психологіного факультету (частина 1)
Урочисте вручення дипломів студентам соціально-психологіного факультету (частина 2)
 
Людина року соціально-психологічного факультету. Дівчата у вечірніх сукнях, юнаки у костюмах, та й викладачів не впізнати! – гарні та приємно стривожені, усі поспішають на традиційну церемонію відзначення досягнень викладачів та студентів – «Людина року – 2011». Приємно відзначити, що у переповненому залі було багато гостей: лауреатів прийшли підтримати батьки, чоловіки, дружини і, звичайно дітки.

Інформаційна кампанія соціально-психологічного факультету
Радіопередача "Тандем" - Освіта для життя (27.02.2011)

Радіопередача "Тандем" - Як обирати професію (20.02.2011)

2010 рік

23 грудня у актовій залі університету було чути радісний сміх, шум від повітряних кульок, які мали властивість лопати від незграбних дитячих рученят, лунала музика та співучі голоси студентів соціально-психологічного (цього вечора співали не лише студенти, але не будемо забігати наперед) Новорічний карнавал блискуче відтворили ведучі Артем Міліневський та Ольга Столярова, а зашкодити їм не вдалося навіть занудному режисеру (за сценарієм), а в житті талановитому актору та ведучому практикума «Театр життя» Володимиру Анатолійовичу Хмельницькому...
23 грудня відбулася відкрита вступна професорська лекція «Аксіопсихологія обдарованості» декана соціально-психологічного факультету Олександра Леонідовича Музики.  Ця подія продовжила багаторічну традицію класичних університетів – читання публічних лекцій на честь присвоєння вченого звання. Почесними слухачами лекції були доктори наук, професори Михайло Васильович Левківський, Леонід Семенович Монастирецький, Василь Зіновійович Свиридюк, Михайло Михайлович Заброцький, Олена Євгенівна Антонова, а також проректор з навчально-методичної та виховної роботи Дмитро Андрійович Вискушенко, завідувачки кафедр факультету – доценти Світлана Михайлівна Дмитрієва, Світлана Миколаївна Коляденко, Ольга Іванівна Вікарчук, викладачі університету. До обговорення лекції долучилися доктори наук, професори Андрій Андрійович Герасимчук, Олена Петрівна Поліщук, Віктор Михайлович Мойсієнко....
15 грудня  у конференц-залі ЖДУ імені Івана Франка у рамках міжнародного проекту «Протидія торгівлі неповнолітніми в Україні та Молдові» (Італія–Україна–Молдова)  відбулася презентація Центру соціально-психологічних досліджень і навчального курсу «Запобігання торгівлі дітьми в Україні».
26 листопада студенти та викладачі соціально-психологічного факультету та ННІ філології та журналістики ЖДУ імені Івана Франка вшанували пам’ять жертв голодомору хвилиною мовчання та запалили свічки – вогні вічної скорботи. В продовження акції - висадили 33 плакучі верби.

2009 рік

Радіопередача "Родовід" - Диво, знайдене в собі (09.03.2009)

2008 рік

Радіопередача "Світоч" - Flash-mob "Яків" (17.10.2008)
Новорічна феєрія студентсько-викладацьких тандемів "Маско, маско, я тебе знаю?"
Традиційною для студентів соціально-психологічного факультету є урочиста посвята першокурсників у менеджери, соціальні педагоги та психологи. Ця церемонія започаткована завідувачем кафедри соціальної та практичної психології, доцентом О.Л.Музикою ще у 1999 році як посвята у психологи.
Соціально-інтерактивний театр життя є вагомим внеском у втілення освітніх програм за концепцією “рівний-рівному”, розробленої фахівцями Міністерства освіти і науки України, та свідчить, що: “досвід із запобігання проявам негативної поведінки, нагромаджений громадськими організаціями, показує, що найоптимальнішим методом профілактичної роботи є навчання між однолітками, коли молода людина оволодіває знаннями та набуває соціального досвіду в ході спілкування з ровесниками”.
Урочисте вручення студентських квитків

2007 рік

Урочиста посвята у психологи, менеджери та соціальні педагоги-2007

2006 рік

Щороку студентська служба соціально-психологічної адаптації студентів проводить адаптаційні тренінги для першокурсників.

2005 рік

Академічні традиції на факультеті започаткували академік АПН України, доктор психологічних наук, професор В.О. Моляко та доцент Л.І. Кобзар, подарувавши власні наукові бібліотеки (кожна – понад 1000 томів, серед яких унікальні видання кінця ХІХ – початку ХХ століття).
85-річчя Житомирського державного університету імені Івана Франка. Відкриття пам'ятника Івану Франку

2003 рік

Презентація соціально-психологічного факультету