Соціально-психологічний факультет

Про факультет Деканат Кафедри факультету Студентське братство Проекти факультету Новини

Що таке «однокашники»?

Традиційною для студентів соціально-психологічного факультету є урочиста посвята їх в першокурсники: менеджери, маркетологи, соціальні педагоги, практичні психологи та психологи.

21 жовтня 2010 року в актовій залі Житомирського державного університету ім. Івана Франка вперше відбулася посвята у студенти соціально-психологічного факультету в рамках проекту «Однокашники». Цей проект було створено студентською режисерською групою під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України, професора В.Ф. Шинкарука.

Метою проекту є об’єднання в єдиній дружній студентській родині. Але для цього мало отримати студентські квитки, потрібно, як то кажуть, ще й «пуд солі разом з’їсти». А сіль - смачніша з кашею!.. Отож, з тих пір, кожного року студенти-першокурсники соціально-психологічного факультету стають однокашниками.

Щоб отримати це почесне звання першокурсники дають урочисту клятву гарно вчитися та підтримувати величне ім’я факультету, і з цим приєднуються до міцної сім’ї СПФ. На знак цієї події старші колеги вручають їм неодмінні атрибути – значки студентів факультету. Аби підтвердити своє нове звання, кожній студентській групі необхідно якнайкраще продемонструвати свої таланти. І вони роблять це на вищому рівні.

Слово «однокашники» не є типовим та часто вживаним. Створено воно було з двох інших, не менш значущих слів – «одна» та «каша», і все для того, щоб охарактеризувати процес поїдання деканом, студентами та кураторами груп справжньої каші. Власне, це і є ключове дійство всього свята.

Щороку першокурсники – це нове майбутнє факультету, нові ідеї, спортивні досягнення і все нове, що можна привнести. Церемонію завершує унікальний гімн соціально-психологічного факультету.

 

Проект «Однокашники 2015»

7 листопада 2015 року в актовій залі університету відбулася посвята першокурсників у психологи, практичні психологи, соціальні педагоги, менеджери та маркетологи соціально-психологічного факультету.

Першокурсники, скуштувавши каші разом з деканом Ларисою Петрівною Журавльовою та наставниками академічних груп та виголосивши клятву на вірність, заприсяглись у вірності та любові соціально-психологічному факультету.

 

Проект «Однокашники»

14 листопада 2013 року в актовій залі університету відбулася посвята першокурсників у психологи, соціальні педагоги, менеджери та маркетологи соціально-психологічного факультету.

Першокурсники, скуштувавши каші разом з деканом Ларисою Петрівною Журавльовою та наставниками академічних груп та виголосивши клятву на вірність, заприсяглись у вірності та любові соціально-психологічному факультету.

Це я мало каші з’їв????

Уже ніхто і ніколи не зможе сказати про першокурсника СПФ, що той «мало каші з’їв», адже на «Посвяті в студенти», яка відбулася 18.10.2012р. в актовій залі ЖДУ, каші було поглинуто багато, відбувалося це гучно, яскраво і емоційно. Покуштувавши смачної страви зі спільного казана, новоспечені студенти стали не тільки «однокашниками», але й справжніми СПФівцями, про що свідчать отримані значки з назвою спеціальності та студентські квитки. Бажаємо нашим першокурсникам не забути смак студентської каші – смак дружби, молодості , оптимізму!