Соціально-психологічний факультет

Про факультет Деканат Кафедри факультету Студентське братство Проекти факультету Новини

Психічне здоров’я дітей та підлітків в освітньому просторі

Взаємне збагачення досвіду та ретельна увага до потреб сучасного практикуючого психолога вилилась у цілу низку семінарів «Психічне здоров’я дітей та підлітків в освітньому просторі». Життя семінару забезпечує підтримка управління освіти і науки міста Житомира та завзятість повідних спеціалістів у царині психології, що працюють на соціально-психологічному факультеті на кафедрі соціальної та практичної психології.

Змістовний та всеохоплюючий теоретичний огляд проблеми, аналіз сучасних методів діагностики, а, головне, вичерпні знання з практики роботи з проблемою при урахуванні віку клієнта – така структура кожного із семінарів. Такий формат продиктований необхідністю системного підходу до вивченні та роботи із запитом. До речі, зміст та тематику наступних зустрічей заявляють самі практики – так реалізується тісна співпраця та зацікавленість обох сторін продовжувати спільно вивчати найгостріші проблеми в освітньому просторі.

Стартував проект 1 листопада 2018 року. Відтоді викладачі кафедри соціальної та практичної психології підготували та провели наразі п’ять таких зустрічей. Тематика семінарів є доволі розмаїтою: «Психічне здоров’я дітей та підлітків: виклики сучасного світу» (1 листопада 2018 року), «Психологічні засоби роботи з агресією в школі» (7 лютого 2019 року), «Психологічна допомога дітям і підліткам з депресивними розладами» (14 березня 2019 року), «Психологічні засоби роботи з тривожністю і страхами в школі» (11 квітня 2019 року) та «Гіперактивний розлад з дефіцитом уваги: стратегії та техніки роботи» (12 грудня 2019 року).

Плануємо і надалі співпрацювати обраним курсом із запитом сучасної школи в фаховому розв’язанні проблем психічного здоров’я.