Соціально-психологічний факультет

Про факультет Деканат Кафедри факультету Студентське братство Проекти факультету Новини

вільний мікрофон

Традиційним на соціально-психологічному факультеті став конкурс студентської та викладацької творчості «Вільним мікрофон». Започаткований він заслуженим діячем культури і мистецтв України, професором Володимиром Шинкаруком. З 2003 року, коли учасники конкурсу тіснилися у скромній 703 аудиторії, конкурс «виріс» як і у плані масштабності так і за мистецьким рівнем номерів. У цьому році ми зустрічали сьомий фестиваль (досить символічне для нашого факультету число), який порадував нас цілим пантеоном богів та богинь, у яких окрім божественних назв та зовнішності були божественні виступи. На цьогорічному святі відбулася ще одна знакова подія - Володимир Шинкарук уперше побачив видання власної книгу «На два життя одразу», яку урочисто, під оплески глядачів залу, вручив автору декан соціально-психологічного факультету Олександр Музика.

 

Вільний мікрофон 2014

Нещодавно на факультеті вже традиційно відбувся "Вільний мікрофон".

Це стало справжнім виром емоцій та почуттів. Чуттєвість Ольги Ткачук, емоційність Юлії Хмілевської, неперевершений вокал рудої пари факультету Вікторії Багінської та Валерії Гончаренко, загадковість Ольги Алексейчук та щирість Даші Чудовської нікого не залишили байдужими. Гурт «Fresh» відкривали концерт, вони показали справжній клас в танці. Буравський Віталій виступив із власним віршем під акомпанемент фортепіано у виконанні Дар’ї Ільчук.

На свято завітали переможці минулого року Катерина Бабенко та Олексій Андріюк і своїм виступом нагадали, що не дарма саме вони варті головної нагороди.

Справжнім відкриттям стала Ольга Лобода з презентацією своїх неперевершених картин, однакове враження вона справила як на публіку так і на журі, відповідно своїм талантом і виборола головну нагороду свята «Вільний мікрофон». Не можна не згадати вже про візитівку кожного концерту гурт Rabbits Foot, хлопці як завжди були на висоті, порадували публіку гарною, якісною музику. Свято видалось хороше =)

Керівник практикуму «Організація масових заходів»
Оксана Горай

 

Вільний мікрофон 2013

14 березня в актовій залі ЖДУ відбувся Відкритий фестиваль студентської творчості Вільний мікрофон-2013, учасниками якого стали 13 креативних і відчайдушних учасників. Чому? Бо підготовка розпочалася ще місяць тому, впродовж цього часу учасники пройшли впробування відбором, де їх кількість зменшилася до 13, фотосесією та відеозйомками для роликів, Показать полностью.. репетиціяти, і звичайно, зародженням дружби, взаємопідтримки, драйву та вибуху емоцій, тому відповідно першим яскравим акцентом Фестивалю стала перша спільна пісня всіх учаників "Its my life". Після якої ведучі занурили глядача в атмосферу буремних 20-х, часу процвітання та гарної музики. А далі почалася запекла боротьба за гран-прі Фестивалю... в яку включилися Ірина Козленко, Тетяна Маковицька, Ірина Грасимчук та Наталя Березовська, «Somerset House», «Don't give up», Євген Коваленко, Ганна Сусловець, Артем Міліневський, Володимир Загоровський та Роман Безуглий, Олексій Андріюк та Катерина Бабенко, Ніна Рясенчук, Олег Грабар, Тетяна Ярощук та Юля Кінцал. Всі учасники стали лауреатами Фестивалю. Долю подальших номінацій визначили компетентні члени журі (Юлія Золотуха, Надія Нестерчук, Андрій Сочинський, Ірина Каращук Юлія Покотило, Вероніка Салійчук) : «Епатаж» - «Somerset House», «Найкраща акторська робота» - Ірина Козленко, «Найкраща режисура номеру» - Ніна Рясенчук, «Креатив» - «Don't give up», «Відкриття» - Юлія Кінцал, а також ведучі свята (Микола Омелянчук, Катерина Корзун, Яна Кащук), «Приз глядацьких симпатій» завоювали веселі та кмітливі Артем Міліневський, Володимир Загоровський та Роман Безуглий, а Гран-прі вибороли студентка першого курсу соціально-психологічного Катерина Бабенко та четвертокурсник ННІ філології і журналістики Олексій Андріюк. Подяка профкому студентів ЖДУ в особі Олега Антонова за приємне доповнення до призу глядацьких симпатій та гран-прі (грошова відзнака).
Але свято не відбулося б без роботи великої і дружньої команди практикуму "Організація масових заходів": Анни Цимбалюк, Ніни Рясенчук, Ганни Сусловець, Ірини Долінчук, Ірини Роїк, Ірини Александрович, Марини Грицанчук, Людмили Степанчук, Марії Коритко, Сергія Кравчука, Віталія Бєлоцького, Юлії Золотухи і т.д.
Вільний мікрофон лише тоді вільний, коли в нього є що сказати і коли про нього говорить глядач, а отже, наші старання були варті того!

До наступного Вільного мікрофону-2014!!!

 

У цьогорічному конкурсі брали участь: Сергій Миколайович Ніколаєнко, Наталія Погорєлова, Наталія Стародубова, Надія Усик, Олена Мазур, Марія Коритко, Артем Міліневський, Юлія  Худякова, Світлана Полякова, Ірина Станішевська, Леся Гульчевська, Ірина Ткачук, Валерія Івашкіна, Вікторія Липовецька, Антон Маліновський, Оксана Горай, Вероніка Ісмаїлова, Олег Ляшенко, Ілля Возний, Наталія Грозь, Марія Пилипенко, Анастасії Цимбалюк, Валентина Чепель, Катерина Лаврова, Катерина Корзун, Ольга Кульчинська, Ірин Рубель, Юлія Поліщук, Гурт «Флеш» (Катерина Федорчук, Тетяна Шилан,  Олена Гарцулі, Дарія Грушак), Гурт «Дисонанс» ( Віталія Бахур, Сергій Люлевич ), Айзат Ішенбаєва, Катерина Куранова, Олег Ващенко, Дмитро Нефьодов, Олександр Шейдецький, Вадиму Стельникович, Леся Василюк, Оксана Рожнова, Костянтин Волинкін, Леся Федюк, Юлія Олійник, Марія Гонохіна, Оксана Марциновська, Катерина Козюк.

Місця на божественому олімпі отримали: Наталія Погорелова з демонстрацією дизайнерського одягу (1 місце); вокально-танцювальний колектив у складі Олесі Гульчевської, Ірини Ткачук та Сергія Ніколаєнко з композицією «Ангел» (2 місце); танцювальний колектив у складі Вікторії Ліповецької та Антона Маліновського із запальним танком у стилі рок-н-рол (3 місце). Приз глядацьких симпатій заслужено отримала Айзат Ішенбаєва, пісня якої до сліз розчулила багатьох глядачів та зібрала найбільше оплесків.