Соціально-психологічний факультет

Про факультет Деканат Кафедри факультету Студентське братство Наукова діяльність Проекти факультету Новини

урочисте вручення дипломів

Випуск - 2010

30 червня в Житомирському державному університеті Імені Івана Франка відбулося Свято вручення дипломів.
Урочисте вручення дипломів студентам соціально-психологічного факультету деканом Олександром Леонідовичем Музикою відбулося в міському будинку культури.

Після напружених державних іспитів, захисту бакалаврських і магістерських соціально – психологічний факультет випускає 486 фахівців із психології,  соціальної педагогіки та менеджменту. Нажаль, не всі студенти вчасно отримують диплом одного з найстаріших житомирських факультетів. Причина – збій у роботі київської установи, що виготовляє дипломи. Але це не завадило студентам гідно відсвяткувати свято своєї професійної зрілості. Спочатку були урочистості біля рідного четвертого корпусу, де самим з кращих дипломи вручав ректор Петро Саух, заступник голови облдержадміністрації Ігор Орлов та міський голова Віра Шелудченко. 

Запам’яталися випускникам слова пісень улюбленого професора Володимира Шинкарука:  «Талант – це праця, знання – це сила!» і «Більше не буде в нас першої пари», «Більше ніколи й ніхто нас не викличе у деканат». Володимир Федорович знайшов сили і час вшанувати своєю присутністю неформальну частину свята, яку більшість студентів провела у «Королівський бочці». А вручали дипломи як завжди урочисто у міському палаці культури. І, як завжди (це для викладачів): вперше (це для випускників) спогади, смуток, розставання з друзями, сльози розчулення, счасливі посмішки батьків, квіти і подарунки, на сцені одна за одною групи студентів, декан соціально – психологічного факультету Олександр Музика, заступники Олег Мазяр і Алла Весельська, секретар Наталія Хоменко і методист заочної форми навчання Ольга Голентовська.

469 випускників соціально-психологічного факультету отримали дипломи у міському Палаці культури.

Однією з відмінних ознак соціально-психологічного факультету є не лише урочиста посвята у психологи, менеджери і соціальні педагоги, але й не менш  урочисте вручення дипломів випускникам.

30 червня кожного року випускники «спеціалісти», «магістри» та «бакалаври» отримують свої дипломи з рук декана в урочистій атмосфері під оплески колег, рідних та викладачів. Перше вручення дипломів (2007 рік) проходило в актовій залі Обласної наукової бібліотеки, у наступні роки (2008, 2009 рік) – у залі міського Палацу культури. Випускники щиро вдячні директору Обласної наукової бібліотеки Валерії Францівні Трофименко, заступнику - Вадиму Андрійовичу Пивоварову, директору міського Палацу культури Олександру Сергійовичу Зайченку, начальнику управління культури Віктору Степановичу Балюрко, міському голові Вірі Тимофіївні Шелудченко.

Урочистого характеру церемонії надають «Міжнародний студентський гімн» та «Гімн соціально-психологічного факультету». Теплими та зворушливими є слова подяки випускників своїм викладачам, кураторам та одногрупникам.

30 червня вперше в урочистій атмосфері отримали дипломи не лише «магістри» та «спеціалісти», але і «бакалаври».