Соціально-психологічний факультет

Про факультет Деканат Кафедри факультету Студентське братство Проекти факультету Новини


МІЖНАРОДНІ ЗВ’ЯЗКИ ТА СПІВПРАЦЯ

Міжнародні зв’язки кафедри економіки, менеджменту, маркетингу та готельно-ресторанної справи характеризуються міжвузівським співробітництвом із зарубіжними вищими навчальними закладами:

  • Угода про співпрацю №17 Поморська академія в Слупську (Слупськ, Польща) від 20.05.2015 р.;
  • Угода про співпрацю № 44-м Лодзький університет (Польща) від 30.05.2016;
  • Угода про співпрацю № 17 Поморська академія в Слупську (Слупськ, Польща) від 20.05.2015;
  • Угода про співпрацю  №15-м  Університет економіки (м. Бидгощ, Польща) від 20.01.2015.

Окрім цього кафедра економіки сприяє залученню провідних європейських експертів з метою обміну досвідом в галузі економіки та сфери обслуговування. В 2021 році завдяки підтримці Senior Experten Service був перейнятий досвід від професора економіки і організації роботи підприємств в Університеті Лотарингії Жана-Марі Февре, який провів тритижневий курс лекцій для студентів спеціальностей: 073 Менеджмент, 075 Маркетинг, 051 Економіка, 241 Готельно-ресторанна справа, а також розповів про вищу освіту у країнах західної Європи: особливості, досягнення, проблеми та перспективи. Студенти спеціальності 241 Готельно-ресторанна справа мають можливість проходження міжнародної виробничої ресторанної практики у рамках співпраці з Асоціацією U.C.M. — Italy «Середземноморський союз шеф-кухарів — Italy» (Фоджа, Італія) за підтримки школи італійської кухні Settima Luna.

МІЖНАРОДНЕ СТАЖУВАННЯ ВИКЛАДАЧІВ

Викладачі кафедри постійно підвищують рівень своєї наукової та практичної підготовки, проходять стажування у провідних навчальних та науково-дослідних установах Європи. Так, в першій половині 2021 року вивчали сучасні методи навчання та інноваційні технології у вищій освіті  старші викладачі кафедри Кащук Катерина та Мосійчук Ірина в Університеті страхування і фінанасів (ВУЗВ, Болгарія (Софія)).  Доценти Боцян Тетяна, Пойта Ірина, Клімова Інна та старші викладачі Ніколаєнко Сергій, Калініченко Олена проходили дистанційне стажування в Державному університеті ім. С. Баторія в Скерневицях, під час проходження якого мали змогу отримати практичні навички викладання економічних дисциплін у вищих навчальних закладах та виступити з курсом лекцій з профільних дисциплін. Боцян Тетяна брала участь в проекті "Інноваційний університет та лідерство. Фаза ІІІ: інновації та відносини з оточенням" у Варшавському  університеті, Ягелонському університеті у Кракові. У Люблінському Католицькому університеті  Яна Павла ІІ досліджувала організацію освітнього процесу, методичну підтримку, наукову та суспільну діяльність польських вищих навчальних закладів професор кафедри економіки, менеджменту, маркетингу та готельно-ресторанної справи Павловська Людмила. Академічний рівень освіти для бакалавра та магістра менеджменту туризму в Європейському Союзі в Сілезькому університеті у Катовиці вивчала професор кафедри Саух Ірина.

СПІВПРАЦЯ  З ВІТЧИЗНЯНИМИ ТА МІЖНАРОДНИМИ ОРГАНІЗАЦІЯМИ

  • Договір про співробітництво № 20 Державна установа «Інститут економіки природокористування та сталого розвитку Національної академії наук України» від 12.09.2018;
  • Договір про співробітництво № 14 Українсько-турецький культурний центр «Сяйво» від 11.03.2016;
  • Договір про партнерство та ділове співробітництво №10 Головне управління економіки Житомирської облдержадміністрації від 2010 року;
  • Договір №0109/8 Благодійна організація «Фонд Віктора Пінчука – соціальна ініціатива» від 04.09.2009.