Соціально-психологічний факультет

Про факультет Деканат Кафедри факультету Студентське братство Наукова діяльність Проекти факультету Новини

 

Нам під силу все!

Щиро вітаємо студентку 5-го курсу Наталію Рожкову та її наукового керівника Людмилу Котлову із блискучою перемогою (І місце) у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт із юридичних наук (м. Харків, Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого).

Нехай ця перемога буде не останньою на вашому науковому шляху!

 

Поспішаємо з вітаннями!

2 квітня 2015 року магістрантка соціальної педагогіки Вікторія Папченко виборола перемогу у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2014/2015 навчальному році у галузі «Корекційна та соціальна педагогіка»! Вітаємо Вікторію та всіх, хто допомагав у підготовці до Конкурсу!

Бажаємо, Вікторіє, подальших успіхів у науковому, професійному та особистому житті!

 

Знай наших!

Вітаємо Юрія Манілова та його наукового керівника Ольгу Савиченко з перемогою в конкурсі студентських наукових робіт (ІІІ місце) за напрямом «Політичні науки» (м. Івано-Франківськ ). Приємно, що студенти соціально-психологічного факультету здатні дати фору не лише майбутнім психологам із інших вузів, а й політологам, соціологам та ін..))))

 

Наші студенти перші!

13 березня 2015 року студентка 4 курсу спеціальності «Психологія» Долінчук Ірина здобула перемогу в 2 етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Педагогічна та вікова психологія», що відбувся в м.Одеса на базі Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К.Д.Ушинського. Тема наукової роботи -  «Особливості образу майбутнього подружнього партнера у юнацькому віці» під керівництвом кандидата психологічних наук, доцента Наталії Федорівни Портницької.

за останні 12 років студенти 34 рази ставали переможцями Всеукраїнських олімпіад і конкурсів наукових робіт з психології

Факультет по праву пишається традиціями студентської наукової роботи, які започаткував Почесний професор ЖДУ П.С. Горностай, розробивши основні принципи її організації. Викладачами кафедри підготовлено цілий ряд студентів, які гідно відстоювали честь університету на наукових форумах. Під керівництвом О.Л. Музики переможцями Всеукраїнських олімпіад і конкурсів студентських наукових робіт з психології стали Зоя Юрчик, Вікторія Горбунова, Віталій Климчук, Галина Нікітчина, Інна Загурська, Наталія Никончук, Ольга Савиченко. Під керівництвом професора В.О.Моляка, доцентів О.О. Музики, В.В. Горбунової, В.О. Климчука студентки Тетяна Кільніцька, Ольга Гончар (2007 р.), Ірина Музика (2009 р.) стали переможницями Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, Лілія Свінцицька та Інна Степанюк (2008 р.) і Ярослав Мойсеєнко (2009 р.) – призерами цього ж конкурсу. Віталія Власюк посіла третє місце на Всеукраїнській студентській олімпіаді з психології (2008 р.).